Var mısın? Yok musun?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
hayır gelmem, sağol:) heyy alttaki üye! Benimle beraber lunaparka gelir misin delice eğlenmeye, jetonlar senden:)

xblack

Üye
Tepki
34
Varım gelirim. Jetonlarda benden. Ama şu gemiye binmem. Son bindiğimde hastanede gözümü açtım :) Alltaki kutunda ne hissediyorsun. Hımm. O zaman benimle Afrikaya safariye gelirmisin :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Uçak bileti ve masraflar bendense "EVET" geliyorum, peki sen alttaki üye bana Coreldraw öğretmeye var mısın?:)

xblack

Üye
Tepki
34
Bir tek sana değil. Öğrenmek isteyen herkese öğretirim. Corel öğrenmek isteyenler yamacıma toplansın bakim. :) Alttaki üye Forum kurallarını okumaya varmısın :):)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
O işi ben çoktan yaptım xblack, peki alttaki üye.. heyyy sana sesleniyorum... Bana 50 kontör atmaya varmısın, hattım avea:D

xblack

Üye
Tepki
34
Yok o şirkete masraf açar. İki defa çaldırdımmı siteye gel. 3 defa çaldırdımmı dişlerini fırçala :):) Alttaki üye okulların bitmesine 3 gün kaldı. Karneyi alınca görüşmeye varmısın. :)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@xblack

Fizik notuma bağlı, eğer hoca 2 verirse mutlaka gelicem:)

isterdim bnm hattımda avea ama bendede kntör yok :D:D

alttaki üye bi baksana :)

akşam disco ya gidiyorum geLcenmi :D

Discoyla işim olmaz dostum,yinede sağol! heyyy şiştt aşağıdaki... Benimle pazara gelir misin,poşet taşımaya???:)

xblack

Üye
Tepki
34
Pazaramı :S yok gelemem. Hey alttaki üye tatilde aya çıkmaya varmısın.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
ayı hep merak etmişimdir, geliyorum! heyyy sen alttaki, benimle birlikte dağa tırmanır mısın?

Yukarı Alt