varezci style - japanese girl

varezci

Üye
Tepki
1
biraz can sıkıntısına biraz da ilk tam anlamıyla saç temizleme işlemim için yaptım bu tasarımı beğenmeniz dileğiyle iyi seyirler diliyorum :) mankenin kesimi konusunda karşılaştırma yapmak isteyen arkadaşlar olursa mankenin orjinal fotoğrafını upload edebilirim

Hackerminator

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Güzel olmuş ama sarışınlarlada çalışırsan kendime desktop yaparım resmini :D

varezci

Üye
Tepki
1
@Hackerminator

bu mankenin bile saçlarını temizlemek 7 saatimi aldı bir sarışın manken seçsem demek ki 7 yıl sonra biter :D

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba.
Motifleri bu şekilde siz biraraya getirdiyseniz bu güzel.
Bu bir wallpaper sanırım. Gerekli Etütler evet.
Yalnız bir fotoğrafın saç dekupesine 7 saat çok değil mi ?
Muhtemelen yanlış bir metod kullanıyorsunuz.

Bu arada enterasan diyaloglar...

Kolaylıklar Dilerim.

varezci

Üye
Tepki
1
@Hakan Dağdeviren

motiflerin bir bölümü brush bir bölümü çizimdir.Dediğiniz gibi bir wallpaper çalışmam. Ama 7 saat konusunda şöyle bir durum var daha önce hiç bir fotoğrafta saç temizleme ile uğraşmışlığım yok ve dediğiniz gibi sanırım yanlış bir yöntem kullanıyorum bu konuda sonuçta photoshop konusunda hiç bir eğitim almadım tamamen 5 yıl boyunca internet ortamından gördüğüm photoshop dersleri ve kullanımı hakkında okuduğum makalelerle kullanıyorum photoshop'u. Buna bağlıyorum zaten saç dekupesindeki 7 saati. Fakat nasıl daha hızlı ve düzgün bir şekilde yapılacağını çok merak ediyorum :) yorumunuz içinde teşekkür ederim Hakan abim

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@varezci
Photoshop extract özelliği ile bunu dakikalar içerisinde yapabilirsin.
Filter/Extract ve sağdaki menüden smart highlighting kutusunu işaretliyosun. dairenin boyutunu görsele göre ayarladıktan sonra görselin etrafını çiziyorsun daire ile. görünmesini istediğin kısımlar çizimin içinde kalmalı dolayısı ile başladığın yerde bitirmeli yani çizimi kapatmalısın. daha sonra sol köşedeki fill tool ile çizimin içini doldurup ok diyorsun.
Bu kadar. :)

varezci

Üye
Tepki
1
Açıklayıcı anlatımınız ve yardımınız için teşekkürler erkan abim :) çok işime yarayacağına eminim tekrardan teşekkürler :)

Fulyam

Üye
Tepki
16
Güzel oolmuşş... Beğendim .... Zaten japon kızları çok şeker ve güzeller..

Yukarı Alt