verilmeyeni veriyom

Tepki
28
@Emre Akgül
saol kardeş seninkilerde harika bu arada buradan verdim dersi bilerek verdim çünki herkess burada mecburdum seninde videolu derslerinin devamını bekliyorum

Emre polat

Üye
Tepki
0
öncelikle birşey sormak isdiyorum size Elvan hanım.bu verdiğin program yasalmı bunu öğrenmek isdiyorum.

EMEK HIRSIZLIĞINA HAYIR.......

Tepki
28
verdiğimin proğram olduğuna nasıl bu kadar emin konuşuyon (yada yazıyon) indirdinmi yoksa:D

Tepki
3
@Emre polat

arkadaşım ben sizleri anlayamıyorum arkdaşın verdiği programın yasal olması için usb dangıl vermesi gerek bunu sizde biliyorsunuzdur sanırım amaç paylaşım yaparak edinemeyen arkadaşların program hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak ve evde kendileri inceleyerek burada edindikleri tecrübeyi paylaşmakki zaten forumların amacı paylaşım tabiki siz baya büyük bir bedel ödeyerek almış olabilir yada bunu sata firmalarla bağlantınız olabilir ama bu durumdada bu programda yapılanları kullanmak ve değerlendirmek için bilgisayarlı nakış makineleri profosyenel ev tibi değil almanız lazım ve bunlarla bie şeyler üretmek içinde atölyeniz olması lazım bu durumdada makinelerin fiyatları malum ve birde iş yeri açma masrafları vb bunları göze alıp firma kurunca programında lisanslısını zaten iş yerinde bulundurmak zorundasınız buradaki paylaşımlar hobi tarzında ilgilenenkler veya elinde başka lisanslı program olup bununla karşılaştırmak için kullanan arkadaşlar bence syg...

Tepki
28
@gredi
%100 haklısın üstüne söyleyecek söz kalmamış tam gredi ce olmuş klavyene sağlık
ayrıca arkadaş ocak ayından beridir üye olmuş siteye tek yazdığı yanıt bu şimdiye kadar bu sitede ne yapıyo idi merak ettim dur tahmin edeyim hazır çalışmalar varsa yararlanayım mı dedi acaba hazır çalışmaları verenler gönüllerinden kopmuş vermiş ya alan o çalışmalar emek deilmi hiçbir konu açmamış ve cevap vermemiş biri burada kimin emeklerinden faydalandı acaba? sonuç şudurki insan üzerine gelecek sözü söylememli paylaşırsın paylaşmazsın paylaşılanı alıp üzerinede söz söylemek hoş deil paylaşımlarınızı bekler başarılar dileriz

Raif Can

Üye
Tepki
1
emre arkadaşım benim eşim evde makinede nakış işleyen birisi.yani biz bu işi profosyenelce yapan kişiler değiliz.sizlerin belki büyük firmaları olabilir büyük işler yapabiliyor olabilirsiniz.1500 dolar veya fiyatı ne kadarsa programın fiyatını vererek alabilirsiniz.ama ben o parayı veremem arkadaşım.ve bu nakış programlarını çokta merak ediyordum açıkçası bulunduğum yerdede nakış deseni yapan ne bir yer nede bir kişi var.ELVAN arkadaşımızın verdiği programı aldım inceledim ve azda olsa fikir sahibi olmaya başladım fenamı oldu??
tekrar teşekkürler ELVAN arkadaşım emeklerin için

Yukarı Alt