verilmeyeni veriyom

Tepki
28
sizde saolun ne yapalım kardeşim bu işi yaparken taşlayanda olacak sırt sıvazlayanda bu sitenin ne sahibiyim nede bir kuruş karım var tek istediğim gönülden bir teşekkür edendende ALLAH razı olsun etmeyendende bu işi yaparken neler ile karşılaşacağımı bile bile yapıyorum her şey bir harf daha öğrenme vede öğretme adına emek avukatlığı yapanlar bana sataşacaklarsa,
o adama birileride sorarlar uzaydanmı geldin diye avukatlık yapılacaksa bana sıra gelmez arkadaşların ömrü vefa etmez (zaman açısından) ne emeklerimiz çalınıyoda ki ben kabul bile etmiyorum çalacak olsam amme hizmeti der yapmazdım bunları ve bunlar iyi biline o arkadaşı siteden silmek zor bişey de deil ama amaç kaznmak anlamak dinlemek vur ama dinle dimi ama

Emre polat

Üye
Tepki
0
@Elvan Yıldız

yoo indirmedim biliyorum onun ne olduğunu.kullandığım birşey :)

bu arada abii karınca gibisin sen mşh iyi çalışıyorsun tşkler :)

Emre polat

Üye
Tepki
0
neden olmasın abii tabiki paylaşacam birşeyler.Benim de bilgili olduğum bölümler var bu forumda.şuan zamanım yok işler yoğun müsait olunca bende birşeyler atacam foruma.

Tepki
0
@Elvan Yıldız

Üstad verdiğini indirdim ve denedim. fakat pul yapıyor diyorsun ama dekoratif desenlere eklediklerini göremitorum. senin yaptığını bende kendi programımda yapmıştım. ama dekoratf desenlere kaydettiğimde atlama olması gereken yerde atlama gormeyip normal batış algılıyor. dolayısı ile atlamaları ben manuel yapıyorum.
uzun lafın kısası ben motif oluşturup dekoratıf desenlerden pul yapıyorum ama atlamaları verdiğim halde batış oluyor. benim yapamadığım yada yanlış yaptığım birşeymi var? yoksa normali bumu? bana yardımcı olursan sevinirim....

Tepki
28
tabiii olayım söylediğin doğrudur pulu dekoratif dkiş içine içinde atlama modu olan motif ekleniyor proğramı kurulum sırasına göre yaparsan ben koydum içine var kurulum olan proğram yapmıyor portable olan yapıyo yani proğramı kurduktan sonra portable içindekileride proğramın kurulduğu klasöre kopyalarsan olacak yada sadece portable olanı kullanman da yeterli kurulum olanı sırf açılırken hata vermesin diye önerdim kurulumu kurmadanda portable olanı istediğiniz sürücüye kopyalayın içindeki exe sini masaüstüne kısayol gönderin kullanın yine olmazsa yazın olması gerekiyor

kerso

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar size kötü bi haberim var sitede malesef crackli dosl-ya paylaşımı yasak site yöneticileri nasıl olduda buna müsade ettiler anlamış değilim, yani en kısa sürede silinecek:)

Tepki
0
arkadaşlar ben programı yükledim ama açılmıyor... hata veriyor... yardımcı olursanız çok sevinirim... bu programa çok ihtiyacım var...

1. ''error in cportio.sys driver'' yazıyor...
2.''C:/compucon/Common/compucon.mdb not created Ensure DataBase engine is installed Version 3.0'' yazıyor...
3.''Failed to use DAO.DataBase will not work '' yazıyor...
4.''Can not load messages!'' yazıyor...

Tepki
28
@feride erten
kurulum içinde yazıyo okumanız gerekecek üzgünüm ayrıca kurulum olan bölümde bi zahmet neti keseceksiniz bunlarıda söylemek gerekmiyodur heral:D yazdıklarım kızgınlık alınmasın biraz şakayla karışık sadri alışık yani yemek önünüzde bi zahmet kaşığıda sallayıverin;)

Yukarı Alt