verilmeyeni veriyom

Tepki
0
ARKDAŞLAR EOS2 de pul motif ini oluşturup, "cdl" klasörüne kayıt ettiğiniz halde pul olayını , başka motifli bloklar gibi oluşturamazsınız. çünkü motif i oluştururken girdiğimzi atlama kodu, bir blok yapıp pul u uyguladığınızda XP versiyonlarında çalışan cracli yada legal eos 2 geçerli olmaz. Bunun sebebi bende bilmiyorum. XP ile ilgili bi durumm. Ama win98 de çalışan herhangi eos2 versiyonunda çalıştığını göreceksiniz. arkadaşlar bu programın ikinci türkiye distrubituru olarak :) bu açıklamayı lütfen dikkate alın ve boşuna XP de çalışan eos2 lerde pul u blok tan motif e dönüştür mantığıyla yapmayın.geçen zaman a yazık.

Tepki
28
@Gökhan çelik
yanılıyorsun sevgili kardeşim motifi cdl dosyasına tek atlama koduyla iki misli ebatta kaydedersen giriş ve çıkışada dikkat edersen sorunsuz pul döşediğini göreceksin şu konuda haklı olabilirsin xp de çalışan bazı eos 2 proğramları motif oluşturduğunuzda atlama kodunu görmeyebiliyor portable olanında sorun yok denenmiştir

@Gökhan çelik
yanılıyorsun sevgili kardeşim motifi cdl dosyasına tek atlama koduyla iki misli ebatta kaydedersen giriş ve çıkışada dikkat edersen sorunsuz pul döşediğini göreceksin şu konuda haklı olabilirsin xp de çalışan bazı eos 2 proğramları motif oluşturduğunuzda atlama kodunu görmeyebiliyor portable olanında sorun yok denenmiştir

Tepki
0
elvan eline sağlık bende eos 2 vardı ama pul atmayanı ya bide şunun türkcesini verseniz kurcala kurcala çözülmüyor. diğer arkadaşlarda mümkünse crack olayına takmasınlar yahu arkadaşlar bu program bilmem kaç bin dolar biz programı satın alınca kazanabilecekmiyiz üstelik gerçekten aldığınız program lisanslımı sanıyosunuz bu programları lisanslı satıyorum diyen sahtekarlar mantar gibi heryerde burada paylaşım yapıp birbirimize destek oluyoruz kötümü ha bu arada şöyle bikaç işe yarar desen üretimi yapa bilsem paylaşacağımda hala programları tam anlamıyla kullanamıyorum :(

Tepki
28
@Çiğdem Çapar
tüm eoslar da tr dil desteği var sistem parametrelerine gir görecen basit oradan türkçeyi seç okeyle proğramı kapa aç tamamdır;)

Yukarı Alt