Video içerisinde ki hareketli yazı silinebilir mi?

nuriQocca

Üye
Tepki
5
@GürhanErkal

Program üzerinde bayağı çalışmak lazım tabi videolara bakıyordum bende forumda ki konularla beraber..
Program bilmek konusunda dedikleriniz kesinlikle doğru zira bende guaş boya-rapido kalem ışık-gölge-desen-doku-kompozisyon-renk gibi temel tasarım geçmişinden gelsemde program yetersizliklerimi gidermeye çalışıyorum.. Ticari hayat sanatsal yönün önüne geçiyor genellikle haksızmıyım :confused: misal; grafik tasarım eğitiminde matbaa ile ilgili neredeyse hiç bir tekni eğitim görmedik 2 yıllık MYO benden daha fazla matbaa bilgisine sahiptir ama aynı kulvarda koşturuyoruz buda ister istemez bu sonuçları doğuruyor.. Kurslarda da internette ki kaynakların bir tık ötesindedir diyemem.. Bakalım çözeceğiz inşallah bir şekilde..

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
@nuriQocca

Bence siz en önemli eğitimleri almışsınız gerisi sadece sektörel tecrübe. Bu forumdaki çoğu arkadaştan öndesiniz 2-0 galip başlamışınız yarışa. Program teknik bilmek sadece zaman meselesi

nuriQocca

Üye
Tepki
5
@meleklersehri

Hayır denemedim.. Animation bölümünü 3-4 kere açmışımdır muhtemelen hareketli görüntüler ile pek ilgilenmediğimizden..

Tepki
0
@nuriQocca

photoshopun cs5 ve cs6 versiyonlarında artık video editleme özelliği de var cok faydalandım

Yukarı Alt