Vistada vektörelleri resim olarak göremiyorum!!!!

Tepki
0
Selam arkadaşlar. epey bir zamandan sonra vistada bende çalışmaya başladım. lakin sıkıntım vektörelleri resim olarak görememek. bunun için program ve eklenti olacakti bildiğim kadarıyla. formlarda bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz? şimdiden teşekkürler. kolay gelsin.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Nurten hanım, sorunu tam anlamıyla anlayamadım fakat açıklık getirmek açısından sormak istedim. Vektörleri resim olarak herhangi bir program içerisinde mi göremiyorsunuz, genel itibariyle mi? Buna bir açıklık getirirseniz daha çabuk yanıt alacağınız ümidindeyim, saygılarımla...

Tepki
0
vistada çalışırken importta resimleri resim olarak göremiyorum.... sıkıntım budur:))) xp de bu sıkıntım yoktu maalesef.

Tepki
0
:) elbetteki:) iyi bir kullanıcıyım ama eskiden thurmb özellerine ait programlar olurdu. şimdi göremedim.

Tepki
0
14 en son versiyon... daha evvel vektörelleri resim gibi gösteren bir program vardı. bulamadım. acaba vistaya uygun böyle bir program varmıdır?

Tepki
0
14 kullanıyorum. vista sistemini kullandıktan sonra bu tip problemle karşılaştırdım. şahsi pc mi xp ye çevirdim zaten... import ederken resimleri görebiliyor idim. vistada bunu göremiyorum maalesef.

Gereksiz-Uye

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
adobe bridge kullanmanızı öneririm.
Klasör içinde çok vektör varsa bazen kasılmalar yapabilir...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Nurten Kaçmaz

Nurten hanım, tam olarak bende çözmüş değilim fakat bu sorunun vistadan değil, CorelDraw X4'den kaynaklandığını sanıyorum. Çünkü bende kontrol ettim XP de import ettiğinizde gösteriyor (yalnız XP de X3 yüklü bende, X4'ü kuramadım sorunlar oldu) ve pencerenin sağ alt köşesinde import kutucuğu var işaretlediğiniz zaman gösteriyor yalnız ben X4'de bu kutucuğu göremiyorum. CorelDraw kullanıcısı değilim ama sorunu çözebilmek için halen uğraşıyorum.

Yukarı Alt