Vizyon Film Afiş Çalışmam Photoshop

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Orjinal Dosya:

Filim Afişi Hali:

Biraz Ürkütücü,senaryo bana ait kafamda bir senaryo kurguladım ve başladım yaratmaya...

Dışarıdan biraz logo falan aldım affola...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Manüplasyon güzel olmuş fakat tipografi zayıf... Yazılar üzerinde biraz oynarsan iyi olur.. Film içerisinden bir kare ile çalışılsa idi daha doğru olurdu diye düşünüyorum... Emeğine sağlık..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Fontlar upload için görsellerin boyutlarını düşürdüğüm için burada kötü duruyor.Normalde böyle değil daha kaliteli,fontların keskinliklerini yumuşattım çünkü.
2. olarak film içerisinden kareler demişsiniz,böyle bir film yok ki görebildiğiniz her bilgiyi salladım...:D
Teşekkürler...

TheWsn

Üye
Tepki
0
Hatunun numarası varmı :D Güzel çalışma olmuş keşke resmi kenarlarından küçültmeseydin basık bi görüntü olmuş.

Konuyu iyi hortlaşmışım :D

hasana11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
sana 1. ve en basit kuraldan behsedicem resmi asla sündürme

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba bilge arkadasim
Paylasilmis calismalari incelerken organ olarak gozlerinizi kullanirsaniz sanirim tahlilleriniz daha isabetli olacak, ayrica sektorde deneyimli olsaydiniz bu fotografin sundurulmedigini fakat yalnizca cekimde lense verilmis bir efektin soz konusu fotografi bu halde gosterdigini anlardiniz ki bu bir setten alinmis kare, bu gorsel nette sayfalarca var. Ustte ''Orjinal Dosya'' yazmisim farkindaysaniz :)
Forumdaki calismalara olan tavirlariniz ise kinanacak cinsten, tamamen cahilce bir talebe yaklasimi.
Prof. elestri yapmak her yigidin harci degildir malum.
Sanirim bir arkadasimizin da dedigi gibi dikkat cekmeye calisan bir genc adaysiniz.

Bu arada 1. ve en basit kural sizin bahsettiginiz durum degil maalesef, 1. kural her sanatta oldugu gibi burada da Once Tevazu! Bu guce muktedir olmak yeterli olgunluk ve caba ister.
Yoksa Osman Hamdi, Osman Hamdi, Picasso ise Picasso olamazdi...

Bu yolun tozunun tozundan feyz almaniz dilegiyle.

Ozgul

Üye
Tepki
57
Orjinalinde de aynı şekilde ama kızın dudaklarını bir türlü beğenemedim nedense.:) Bir acayiplik var gibi...

Dudaklar, yazı tipi ve "1 Ocak'ta" dışında (üstten virgülü unutmuşsunuz) gayet güzel bir çalışma. Emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.:)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Elestrin icin tesekkurler yamo, aslinda calisma cok eski, yani 4 yil oncesine ait, suan ona baktigimda bircok hatamla karsilasiyorum ve haklisin, mankenin dudaklari iyi degilmis, sanirim bu gorseli o zamanlar kafamdaki afise uygun bir atmosfere sahip oldugu icin secmisim, simdi olsam bundan cok cok farkli bir gorsel hazirlardim, diger soylediklerinde de haklisin, kotu font secimleri ve imla hatalarim var, hersey zamanla, bilirsin degismeyen tek sey degisimin kendisidir.
Tekrar tesekkurler.

Yukarı Alt