Web Arayüz Tasarımlarım

Sarp111

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
2
soldan üçüncü sıradaki cazip getirdi emeğinize sağlık

Ozgul

Üye
Tepki
57
Hazır template'leri uyarlamışsınız anladığım kadarıyla. Uygulama güzel, emeğinize sağlık...

hiro2012

Üye
Tepki
6
@Özgül
yanlış anlamışsınız hazır template editleme falan yok tamamı kendi tasarımlarım,bir kısmının html, css ve jquery kodlaması bitti php için bekliyor ama bazıları halen psd olarak duruyor, yerli ve organik tasarımlar yani...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141

hiro2012

Üye
Tepki
6
@Sedat Gül

öncelikle yorumun için teşekkür ederim sedat.font seçimi zaten takdir edersin bu tasarım işlerinin en zor kısmı, yani benim gibi tasarım eğitimi almamış kendini geliştiren biri için tipografi genel de en baş ağrıtan konu oluyor.ama her geçen gün bu konuda da yol katettiğimi düşünüyorum çünkü yeni arayüzleri paylaşınca bu yönde daha az eleştiri alıyorum.senin de tipografik olarak sorunlu gördüklerin muhtemelen daha eski tasarımlarım olabilir, örneğin linkte paylaştığın arayüz nispeten daha yeni yani.tekrar yorum ve önerilerin için teşekkürler dostum...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
ilerleyen zaman diliminde, çok başarılı olacağınızı, şimdiden görüyorum.

hiro2012

Üye
Tepki
6
@Sedat Gül
teşekkür ederim sedat, bunlar 2 sene önceki temalar zaten.geçen zaman da arayüz tasarımından çok kodlama kısmıyla uğraşır olduk ama yine de olumlu görüşün için tekrar teşekkürler...

Yukarı Alt