Web & Grafik Tasaım (İş Arıyorum)

Durum
Konu kapatılmıştır.

serkanxq

Üye
Tepki
0
5 yıllık grafik tecrübem var. Öncü Grub Kağıt ve Plastik Sanayii A.S.'de ilaç ambalajı tasarımı, belirli firmalara logolar, duvar desen kağıtları, ve envai çeşit (kartvizit, broşür)gibi çalışmalar yaptım. Web tasarım kursunu bitirmemle beraber yayına girmemiş bir çok web tasarım şablonum var. İsteyene örnek olarak gönderebilirim. Bilgiğim programlara 10 üzerinden not vermem gerekirse;

Adobe Flash Orta 6
Adobe Illustrator Orta 5
ASP Başlangıç 3
Cinema 4D Başlangıç 2
CorelDraw İyi 7
Freehand Uzman 9
HTML Orta 5
InDesign Başlangıç 3
JavaScript Başlangıç 3
Mac OS Orta 5
Maya Başlangıç 2
Photoshop Uzman 10
PHP / PHP3 Başlangıç 2
QuarkXPress Orta 4
Dreamweaver iyi 7

1982 doğumluyum. Tasarım yapmaya bayılıyorum. Hayal gücümün normalin dışında kuvvetli olduğuna inanıyorum. Acil olarak iş arıyorum.

Referans gerekirse;

» Bülent Hoşgçin
Öncü Grup Kağıt ve plastik Sanayii Dizgi Grafik Şefi
Tel: 02126561424

» Muzaffer Uğurlu
Öncü Grup Kağıt ve plastik Sanayii Grafiker
Tel: 05359504676

matrast

Üye
Tepki
0
Okmeydanı Perpa da faaliyet gösteren web tasarımı ve tanıtım hizmetleri veren şirketimize grafik ve tasarım yapabilecek arkadaşlar arıyoruz.İlgilenirseniz info@guvenmedya.net adresine cv yollayınız.

kayhan70

Üye
Tepki
0
merhaba ,
biz merkezi italya da olan tekstil mümmessil bürosuyuz. ekibimize photoshop,acrobate reader tarzı programlara hakim olan bir takım arkadaşı aramaktayız. yerimiz halkalıdadır.
ilgilenirseniz 0212 4704437 den kayhan gürsoy ile temasa geçiniz veya kayhan.gursoy@gruppodiddi.com a mail atınız.
iyi günler,

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt