Web Sitesine Logo,Banner İçin Yardım

by_ucurum

Üye
Tepki
0
Öncelikle konuyu yanlış yere yada yanlış açtı isem kusura bakmayın.
İsteme logo yada banner arayışındayım.Kendim yaptım ama çokda hoş olmadı.Sizlerden yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

by_ucurum

Üye
Tepki
0
siteye ait logo hazırlayarak yardımcı olmanızı rica ediyorum.Benim yaptıklarımn hoş olmadı, eğer sizlerde hazırlarsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

Tepki
100
sayın uçurum;
uslubunuz değil ama tavrınız sizce uygun mu?
1) bu konuyla alakalı olarak ancak iş verebilirsiniz.
2) yarışma konusu açmayı düşünüp yönetici arkadaşlarla irtibata geçebilirsiniz.
bunun yöntemide bu şekilde olamaz.
ama yaptığınız çalışmayı yayınlayıp değerlendirme talep ederseniz yardımcı olabiliriz.
en uygun şekliyle çalışmanız olgun seviyesine kavuşabilir diyorum.
saygılar...

Tepki
100
@by_ucurum
bu tavrımız geneldir...
belli bir kişiye göre değişmez.
mutlaka yardım alırsınız belki, buna da sonuna kadar müsamahalı davranıyoruz.
olmasaydı konunuz silinirdi zaten.

by_ucurum

Üye
Tepki
0
ama hala tavrımdaki olumsuz yönü söylemediniz.Söyleyin ki bir sonraki konumda yada cevabımda uygun olamayan tavrımı düzelteyim.

Tepki
6
@by_ucurum

ben soyleyeyim canim, Burasi grafikerler.org bir forum sitesidir, bilgi paylasim ve yardimlasma yapilir, ancak su isi benim icin biri hayrina yapabilirmi diye bende kac tane ozel mesaj oldugunu bilsen eminim bu konuyu hic acmazdin sanirim :) Linkini verdigin arkadas kendisi ugrasmis paintte biseyler yapmis, bir logo cikarmaya calismis ve az bucuk cikmis ortaya birsey, ama buraya gelipte su isi biri benim icin yapabilirmi demek sencede biraz tuhaf degil mi ?. Bizim insanlara bu yonde bir hizmetimiz yok, eger yok ticari olarak dusunuyorum dersen sitenin yoneticisine verirsin o zaten bize bildirir bir sekilde, yok o kadar gucum yok kendi kisisel sitem diyorsan o halde sen bi yerinden tut ucun gerisinden de biz tutariz, Ama ortada birsey yokken sifirdan bu isi alip kimse yapmaz. Sitedeki dersleri takip edebilirsin anlamadigin yeri bizzat bana sorabilirsin sana elimden geldigi kadar yardim ederim. En nihayetinde web sitesi kuruyorsan biraz ps bilmen senin yararina olur, yarin onemli bi gun olur 29 ekimde 10 kasimda her seferinde buraya gelmeyeceksin sanirim :). Herneyse sozum budur, sen basla gerisini bizzat ben getirecegim,

by_ucurum

Üye
Tepki
0
öncelikle uyarın ve açıklaman için çok sağol. Konuyu açarken "ben yaptım ama hoş olmadı dedim" yani elimde banner tasarımı var.az çok da PS biliyorum.Yani kendi işlerimi yapabilecek kadar.Ama burası grafikerlerin yeri olduğu için yardım istedim.Kimseyede bana banner yap, logo yap demedim.Rica ettim.İsteyen yapar isteyen hazır olanı görür fikir yürütür isteyen destek olması için baştan yapar.Kimiside bakar, kendi işini kendi yapsın der.Hepsine eyvallah.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@by_ucurum

Sayın by_ucurum; Sitemizde bu şekilde isteklere yer yoktur. Sadece yapım aşamasında eleştiri ve fikirler verebiliriz. Ücretine mukabil logo çalışması yaptırmak istiyorsanız, h-g-h@msn.com yada hgh@grafikerler.org ile irtibata geçebilirsiniz.

Yukarı Alt