Web Sitesine Logo,Banner İçin Yardım

by_ucurum

Üye
Tepki
0
hersey para ise eyvallah.Paylaşım sitesi diye geldim ama, yanlış düşünmüşüm galiba.
Ayrıca en baştan tasarım yapın demedim.Elimde var zaten ama birinizde elinizdekini görelim diyen yok.Yani yardımcı olmayı düşünen olsa idi o tasarımı isterdin.
Yinede herşey için sağolun.Tasarım işiniz olursa insanlık adına elimden geleni yaparım.

Tepki
100
@by_ucurum
by uçurum.
kısaca şöyle söyleyeyim.
elinizdeki çalışmanız ne olursa olsun, arkadaşlar böyle bir çalışmam var nasıl olmuş,
önerileriniz nelerdir?
diye sormuş olsaydınız, bizde eldeki somut verilerle olmamış, şöyle ya da böyle diye bilseydik ve hataaaaaaaa,
bazı arkadaşlar bu esnada sizin için yeniden bile çizebilirlerdi.
örneğin böyle bir örnek olsaydı size bir çalışma yapabilirdim.
zira, her zaman müsait olmuyorum...
ve hattaaaa böyle çalışma yaptığımıda hatırlıyorum:)

sizin yaptığınız ortada olmayan hayali bir şey...
arkadaşlar bir site yaptım ama bannerim yok...
iyide bu site ne sitesi? nasıl bir içeriği var ki, ona göre bir fikir yürütelim
dam üstünde saksağan gibi. ya da yolda yürürken bir düğme buldum bu nasıl bir gömlek diksek gibi...:D:D:D
bilmem anlatabildim mi?

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@by_ucurum

@by_ucurum

???
Sayın by_ucurum; Peki bir üstteki mesajınızla ne anlatmaya çalıştınız? Bu konuyu buradan daha fazla uzatmaya gerek yok, gerekli söylemler yapılmıştır zaten.

by_ucurum

Üye
Tepki
0
siteye ait logo tasarımı derken var olan logo üzerinde oynamalar yaparak yapılmasını kasdettim ama haklısınız, emine hanımın dediği gibi en başta açıklama yapmalıydım.

Tepki
6
ortada yapipta begenmedigin bir calisma var ise bizimle paylasirmisin, sana yardimci olmaya calisalim,
biraz deneriz olmazsa dosya uzerinde ben calisma yapabilirim,

Tepki
6
jpg olarak on izlemesini yeni bir konu acarak paylasiniz durumunuzu belirtiniz, bu konu biraz uctu gibi :)

PSD lazim oldugu takdirde bi sekilde alirim sizden :)

by_ucurum

Üye
Tepki
0
ama bannerde sitenin adı da yazıyor.Reklam olmasın sonra:S Konuyu açmadan sorayım dedim.

Yukarı Alt