Web Tasarımı

keskul

Üye
Tepki
0

Değerlendirmenizi bekliyorum uyarılarınız için şimdiden teşekkürler.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bu tarzdaki paylaşımlarınızda çalışmanızla ilgili bilgiler verirseniz daha iyi ve sağlıklı yorumlar alırsınız.

Hangi programlarla çalıştınız mesela?

Saygılar.

Tepki
100
biliyor musunuz? bölümünde bir ifade bozukluğu var sanırım.
"bakteri üretiminin" değil "bakteri üremesinin" daha uygun olur.

prof

Üye
Tepki
0
çok güzel olmuş
ben gerçekten beğendim.
Çok canlı olmuş anlaşılır güzel
ürünlerin üzerindeki mor rengi biraz daha açarsan daha iyi olacağını düşünüyorum.
emeğine sağlık........

Tepki
0
pet bardağın olduğu alanı daha iyi kullanabilirsin biraz basit kalmış ayrıca yazı renklerini aynı yaparsan iyi olur. genel olarak renklerdede uyumsuzluk göze çarpıyor.

keskul

Üye
Tepki
0
Sadece Photoshop ile çalıştım, pet bardağın olduğu bölüm flash animasyon alanı söylemeyi unutmusum k.bakmayın. beğenmediğim tek yer bur bordo-mor rengin buluduğu kısım burayı da prof'un söylediği gibi renk olarak açılmaya ihtiyacı var.

Bu arada sayın eminecik yazım hatası için teşekkür ederim(pek de hata yok ama sanırım biraz anlam düşüklüğü-eksikliği) fakat ben, tasarım yorumları için açmıştım bu konuyu sanırım karıştırdınız.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@keskul

Peki sizce eminecik arkadaşımızın bahsettiği "imlada ifade hatası" tasarımın bir parçası değil mi?

keskul

Üye
Tepki
0
@skystar_26

içerik ve tasarımın ne olduğunu dahi ayırt edemiyorsunuz hala gelmiş ifade hatası diyorsunuz ben tasarımımı sundum cümlede anlam veya dil bilgisi değil!

Yukarı Alt