Website Arayüz Çizimi

Tepki
1
Sitenin renk tonları birbiriyle uyumlu olmuş.bir sitede olması gereken herşeyi de eklemişsin..tebrikler...

Tepki
4
yorumlarınız için teşekkürler

Turuncu rengini düşünürken rasgele seçtim üzerinde çalışma yapılma turuncu renginin evreleri çok hoş durur bir tasarım için

Tepki
17
Tabi ki turuncu hoş bir renk ama benim turuncuya antipatim var sanırım o yüzden böyle söyledim :)

Ozgul

Üye
Tepki
57
Ben yine boşluklara takıldım İsmail Bey.:)

Belki simetri hastalığımdan belki bu işe ilk başladığımda gelen ilk tepki çalışmamdaki boşluklar olduğundan, bilmiyorum ama "gelişmelerden haberdar ol" kısmının, üstündeki kutularla aynı yerden başlamaması; yine aynı şekilde tüm bu kutuların birbirleri arasındaki boşlukların eşit olmaması ve tüm yazıların aynı boy olması benim gözümü rahatsız ediyor.

Yazı tiplerinde bir hiyerarşi olmalı, yani en önemli eleman en baskın, en önemsiz eleman en silik olmalı bence. Mesela bir copyright ile anasayfa yazıları eşit olmamalı. Tabi ki benim fikrim bu ve ben çalışmalarımda kesinlikle bunlara uyuyorum.

Renklere gelince gayet uyumlu.

Emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.

Tepki
0
İsmail Bey sizden kopya cekeceğim haberiniz olsun :) en azından "bir sitede olması gereken herşeyi de eklemişsin.." kısmı için. Yani "Sık Kullanılanlar..", "Ana Sayfa.." gibi ayrıntılar...

Elinize sağlık bu arada...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Üzgünüm olmamış kalıp kalıp bloklar sanki tuğladan duvar örmüş gibi estetik yok...

Tepki
4
kerim bey dikkat ederseniz sitenin çoğu yeri flash olarak düzenleneceğinden bloklaşma ortadan kalkar

teşekkürler mustafa bey

Yukarı Alt