wilcom es 65 2006

esrarengiz

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar aranızda wilcom kullanan yokmu benim bu programda iplik keslerle ilgili sıkıntım var her objeden sonra otomatik iplik kes veriyor objenin sonuna bunu nasıl çözeriz....

Tepki
9
yardım edebilecek bilgim yok ama sen bildiklerini paylaşırsan sevinirim çünkü son zamanlarda bu program çok ilgimi çekiyor.ben accurate kullanıyorum,wilcom hem görsel hemde işlevsel olarak dikkat çekici.vaktin olurda bi kaç bilgi verirsen sevinirim.

yener

Üye
Tepki
0
ben yıllardır wilcom kullanıyorum olduk ca ıyı bır programdır aynı zamanda çinde dede bulundum orda bu programdan baska bısı kullanmıyorlar program tek kelıme ıle super
piyasadakı dıyerlerıne göre bır suru artısı var arkadasın sorusuna gelınce desen programı otomatık ıp kes vermez bellı bır adım boyundan sonrası sıstem tarafından kesılır bu olcu 12 mm dır dunuda yapmasını ıstemıyorsan stitch list menüsünden tam olarak atlama vurusunu bularak oraya pul kafasını kapa komutunu koyarsan kesmeden gecıyor en azından benım basıma geldıgı ıcın bılıyorum

yener

Üye
Tepki
0
eyer bu da olmazsa gene stitch list menusune girerek trim komutunu kaldırmam gerekır

Nusret

Üye
Tepki
0
Accurate , Tajima , Wilcomm :%100 Kullanım EPC , EOS : %70 Oranında Kullanıyorum.
Willcom Çok İyi Bir Program Programda Biraz Ağır İş Yapıyor Hesaplama 2 saat sürüyor programın , Kesme Vermesini İstemezsen FX Parametre bölümlerinde
nesne içinde bölümünü : den... kısmına çevirerek bitişlerde extra düğüm ve kesme lerin önüne geçeriz.

Yukarı Alt