wilcom hakkında

Tepki
28
@serkans
hoşgeldin kardeş işe videolu dersler hazırlayarak başlayabilirsin:D:D:D
acemi kullanıcılar için temel kurallar la alakalı

zeynep_

Üye
Tepki
0
wilcom yüklemek istiyorum fakat bu linkler uyarı veriyor...belirli noktadan sonra hata veriyor

apo63

Üye
Tepki
0
@İsmail Yıldız

usta ben bu wilcom linklerini indirdim ve klasore çıkardım ama nasıl yuliceğimi bilmiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisin yardımmmm

nayimt

Üye
Tepki
0
ben desenciyim evde çalışma imkanım oluyor.desenleri bana göndermek yaptırmak isteyenler bana ulaşsın
teşekkürler

nayimt

Üye
Tepki
0
Ben usta desenciyim evde desen yapmaktayım desen yaptırmak isteyen arkdaşlarımız bana usta_desinator@hotmail.com adresinden ulaşabilir.teşekkürler

nzhugr

Üye
Tepki
0
Merhaba, ben grafik tasarımcıyım. Yaptığım bir çizim Pdf, jpeg ya da png formatta nakış programına aktarılabilir mi? eğer aktarılabiliyorsa bir bozulma yaşanır mı? bu nakış işlenirken bozulma yaratır mı üründe mümkünse bilgi alabilir miyim?

nzhugr

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaslar bende wilcom kullanıyorm sorularınıza yardımcı olabilirim ve bir de (anne yakası) için desen tasarımı yapabilecek bayan eleman aranıyor bilginiz olsun
Merhaba, ben grafik tasarımcıyım. Yaptığım bir çizim Pdf, jpeg ya da png formatta nakış programına aktarılabilir mi? eğer aktarılabiliyorsa bir bozulma yaşanır mı? bu nakış işlenirken bozulma yaratır mı üründe mümkünse bilgi alabilir miyim?

osenyer09

Üye
Tepki
0
jpeg, png gibi resim formatlarını wilcoma aktarabilirsin.(masaüstünden sürükleyerek wilcom penceresine bırak ya da istenen görseli coreldraw paint gibi programların penceresinden sürükle ve wilcoma bırak.) sürüklenen görsel wilcomda otomatik olarak nakış deseni haline alamaz. görselin üzerinden nakış desenini kendin çizmelisin.
*****Ayrıca wilcom embroidery studio e2 programına sahibim evden çalışabilirim. nakış deseni çizdirmek isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir. *****

Yukarı Alt