windows açılış hatası

Tepki
6
arkadaşlar herkese iyi forumlar ben size bişi sorucam belki bilgisayar üzerinde çok tecrubeli insanlar vardır gerçi ben bilgisayarcılık da yaptım bi sene ama daha önce hiç görmediğim şeyi gördüm bugün ve çözemedim

(bilgisayar açılırken açılmadan windows aşağıdaki dosya eksik olduğu için açılamıyo onarmak için r tuşna basını silinmiş olan dosyada şu {\windows\system\vgs857.fon}bi bilgisi olanavarsa bana yardım edebilirmi pc mde çok önemli arşivlerim var ve kaybettiğim zaman bittim demektir

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
@satrol__

ilkkez gorduğum bir hata mesajı bu. sanırım bu dosya sistem tarafından ekran kullanılan bır font dosyası. baska calısan bır makıneden bunu kopyalarak bence sorunuz cozebılırsın ama sorun cozulsede yedek alıp sıstemını yenılemenı tavsıye ederım.

pekı bu nasıl siliniyor onu tam bılmemekle birlikte sanırım virus un işidir bu.

umarım sorun çözulur.

U

User

Misafir
yaw ismail malesef virus var makinanda. yapman gereken en sağlıklı sey bilgilerini yedekle. yedeklediğin dosyalarıda virus taramasından geçir. sonrada bas formatı gitsin yoksa kutulma sansın yok.

Tepki
6
tamam arkadaşlar ayarladım teşekkür ederim yardım etmek isteyen herkeze windpws cd sinle onarım yaparak oldu ama hemen yedekliyip format çekiyorum

Yukarı Alt