Winrar hatali dosya sorunu..

PEA

Diline sahip çık
Tepki
19
Merhabalar..

1 Gb boyutunda bir programin 920 mb'ini indirebildim sonuna geldiginde anlamadigim bir sekilde hata oldu ve dosya tamamlanamadi.. Winrar ile dosyayi onarmaya calistigimda "Tanimlanamayan arsiv sonu" gibi bir hata ile karsilastim.. Anladim ki ben bu dosyayi kurtaramayacagim..

Sizlere sorum su.. indirmis oldugum dosyanin uzerine yazabilen bir program var mi?.. Biraz daha acayim olayi.. Yeniden indirmeye basladigimda herhangi bir program ile indirmedigim icin haliylen sifirdan indirmeye basliyor ben ise indirmis oldugum 920 mb i kullanip kalan 80 mb i nasil indirebilirim bunun arastirmasindayim.. Konu ile ilgili bilgisi olan veya bu tur bir sorun ile karsilasip bir sekilde cozebilen var ise ve paylasirsa sevinirim..

Tesekkur ederim..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Merhaba Pea.
İndirmek istediğiniz dosyalar partlar halinde rarlı şekilde herhangi bir servere mi yüklü? Rapid,Hotfile vs... ?

• Beğen
Tepkiler: PEA

PEA

Diline sahip çık
Tepki
19
Merhaba Hakan Bey..

Hayir.. Partlar halinde degil.. Tek dosya halinde.. Ve bahsettiginiz serverlerda degil.. Bir siteden indirdim.. server neresidir bilemiyorum .)

Mozilla kullandigim icin direk program dahilindeki indirme yoneticisi aciliyor.. Ve maalesef ki sifirdan basliyor indirmeye..

Bu arada ilginiz icin tesekkur ederim..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hımmm şimdi anladım.
Mozillada şöyle bir seçenek olacaktı galiba. İndirmeleri hatırla gibi. Yanılıyor da olabilirim ki zaten siz daha evvel hiç Mozillaya girip bu seçeneği aktif etmediyseniz o dosya için artık çok geç, PC'ye sonradan kurulup daha sonra tekrar serverde yarım kalan indirmelerimizi hatırlayacak ve indirmeye kalan yerden devam edebilecek bir program maalesef ki yok varsa da ben hiç duymadım.

PEA

Diline sahip çık
Tepki
19
Yani diyorsunuz ki pasa pasa 920 mb + 80 Mb i indireceksin..

Bu kotu haber .(

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Evet, tam olarak böyle dedim, üzgünüm :)

PEA

Diline sahip çık
Tepki
19
Tekrar tesekkur ederim ilginizden dolayi..

Ne yapalim bastan baslayacagiz o zaman indirmeye..

Kolay gelsin size..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Rica ederim. Size de kolaylıklar dileriz.

Yukarı Alt