Wordpress sorunu..

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
Arkadaşlar selam,

Siteme Yin & Yang wordpress teması ekledim. Fakat portfolio sekmesini anasayfa yapamıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar var mıdır ? Varsa yardım rica edebilir miyim ?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
yin & yang temasını inceleyebileceğim bir demo linki var mı Emre bey ?

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
100 TL para verecek olsam burada soruna cevap aramam. Komik olmayalım herşey para değil.

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
@Emre Şerim

Görünüm > temalar tıklayınız. Tema görselinin altında özelleştiri tıklayın. Sol menüden en altta bulunan sabit ön sayfayı tıklayın.

Ön sayfa görünümleri sabit bir sayfa işaretleyin. altta bulunan ön sayfa ve yazı sayfanızı belirleyin.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ben çok yoğun bir gun gecirmis bakamamıştım...Emre yönlendirmis :) sorunu çözmezse şöyle yapacagiz portfolyo page linkini ana sayfaya vereceğiz page panelinden ..Fakat bu tema için çözüm olacaktır Emre'nin yöntemi...

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
çok teşekkür ederim fakat oradaki sabit sayfalarda portfolio hala çıkmıyor, kırıcam sanırım kafayı :))

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Portolyoyu pages panelinden yeni bir sayfa ekleyerek oluşturdunuz değil mi ?

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
Ayarlar > okuma sayfasında ön sayfa görünümleri burayı ayarlardınız. Burayı da bir deneyin olmazsa. Kodla çözüm aramak gerekecek. Sanırım temanın protfolyo sayfasında bu ayarları okumasını sağlayan kodların olmadığı gibi bir sonuca varıyorum. Yukardaki ayarları deneyin olmazsa yardımcı olmaya çalışırım tekrar.

Yukarı Alt