"www.grafikerler.org" yeni evimiz için logo çalışmalarınız

kanalga

Üye
Tepki
0
İşte oldu Emine hanımın fikirleriyle birleşince güzel bir logo çıktı maydana şimdi sıra yorumlarınızda

xblack

Üye
Tepki
34
Kanalga çok kalabalık çalışıyorsun. Görsel olarak logoda anlatmışsın resmen. Alfabenin tüm harflarini X hariç ben ne olacam peki, Kalem var, bayan, erkek, fikrim geldi ampül, beyinler aktif, ne arasan var grafikerler.org yazmasan zeki biri anlardı galiba, biraz kendini geliştirmelisin. Yaptığın bu logoyu grayscale nasıl gözüküyor denedinmi. Yaptığın logoları grayscale de görmelisin. Yani renk seçimi kadar grayscalede nasıl gözüktüğü önemli. Teşekkür ederim.

Tepki
3
başarılı bir çalışma ama arkadaşın dediği biraz fazla öğe var ama yinede çok güzel olmuş ellerinize sağlık

Tepki
0

-AAA designer in "g " harfini biraz kestim. ( Bilerek yamuk bir şekilde )

-Bir büyük ve bir küçük yunusu "k" harfine benzetmeye çalıştım.

-3 boyutlu köpürcük ve o harfinide köpürcükten yaptım .

-Bu işi çok yeni başladım . Aslında daha guzellerini yapabiliyorum ama neden se bu sefer bi garip yaptım :D.
(Yorumlarınızı bekliyorum . . . )
*Umarım açıklayıcı olmuştur . :rolleyes:

burockpro

Üye
Tepki
0
Arkadaslar ben daha bu işlerde yeniyim..Ama bnde biseyler yapmak istedim biraz sade oldu ama bnce fena durmadı ..yorumlarınızı bekliyorum....

Tepki
100
brockkpro emeğiniz için teşekkürler.
çalışmalarınıza ısrarla devam edin.
biraz sade olmuş diyorsunuz ama ben sadelik göremedim.
zaten logolar sade olmalıdır.
logolar hakkında biraz daha araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum.
saygılar..

GrafiRuN

Üye
Tepki
0
Birinde arka ışık siyah diğerinde mavi hangisini daha çok beğenirseniz onun üzerinde çalışıcam

Yukarı Alt