yani logolarım

Tepki
6
arkdaşlar iki tane basit logo yaptım kendine yorumlarını bekliyorum

U

User

Misafir
merhaba ismail bak sana ne demiştim sen çalışmaya basla zamanla yapa boza örenirsin demiştim degilmi.
ilk çalışmanla bu çalışman arasında daglar var zamanla en iyisini yapacagından eminim. oldukca iyi fena deil ellerine saglık.
reklam yazısını tanıtım hizmetleri ile beraber yazsaydın bence cok daha iyi oolurdu. kolay gelsin..

BiGG_BoSS

Üye
Tepki
0
iLki güzel söylencek tek kelime yok ama 2. olanında üst kısım bozmuş gibi geldi bana tabiki zewkler tartışılmaz...

By_ExE

Üye
Tepki
0
Bence İlki Güzel Kullanılabilir Ama İkinciye Bakarsa Üst Kısım Basite Kaçmış

Yas_aK

Üye
Tepki
4
onceLikLe arkadaSım quseL oLmus eLlerine saqLık.ama sanki biraS fazLaLık var qibi Sonucta Loqo YapıyorSun ve sen hem yazıya Loqo SekLi veriyorSun hemde reSim ekLiyorSun qozu fazLa yoruyo qibi qeLdi bana..
şoyLe bi fikrim var meseLa Ş harfinin uSt kuyruqu normaL kaLsın aLt kuyruqunu kıvır ve herfLerin ortaSından qeCirerek Sona doqru iLet ve baŞına ok qörunumu ver...artık rekLam yazısını kaLdır ve aLta " Reklam & Tanıtım Hizmetleri " yazarsan daha quseL oLur ...

aRtı paLet ve fırça resmini kaLdırırSan daha quSeL olur cunku hazır kaLıpLar ve cok kuLlanıLdıqı için baydı artık...eqer emsaLsiz OLmak iStiyorSun aKlından bişiLer uyquLa ama bence reSmi tamamen KaLdır ve yazın quseL yazı uzerine yoqunLas sadece

buda benim fikrim umarım hoşuna qider ;)

Yukarı Alt