Yardım edermisiniz siteme tasarim yapmak istiyorum..

Tepki
0
Meraba arkdaşlar inşaat sektörü ile ugrasiyorumda. Bunun için site satın aldım ama ayarlarını bilmiyorum. istiyorumki anasayfaya index eklemek ve o indexin için anasayfa vizyon vs. vs. bunları bana gösterirseniz ftp nasil ayarlancagini cok memnun olurum..

ayhancaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
hazır sitelerin bir çoğu ftp desteği vermiyor. kısıtlı bir şekilde hazır template üzerinde değişiklik yapılabiliyor sizin aldığınız firmada ftp desteği varsa FrontPage ile yardımcı olurum. araştırıp bana mail atabilirsiniz anadolugrafik@windowslive.com

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@İbrahimKELEŞ

İbrahim bey site satın aldığınızı söylüyorsunuz, siteyi kimden aldıysanız onlardan yardın beklemeniz daha doğru olmaz mı ? sonuçta para vermişsiniz ?

Emre ÇETİNER

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
17
ftp bilgileri tarafınıza verildi ise FileZilla(ücretsiz) programını indirdikten sonra ftp bilgilerinizle hostunuza bağlanıp dosyaları bilgisayar ortamınıza yüklemeniz gerek. Hazır sistem olduğunu düşünerek yazılımlar size karmaşık gelecektir. Web kodlarında en ufak noktayı yanlış yazmak tüm sistemin çalışmamasına sebep olabilir bu yüzden ya işi bilen birine bırakın derim ya da aldığınız yerle irtibata geçiniz. Eğer bir içerik yönetim sistemi ise tema bölümü vardır. Buradan düzenlemeler yapılabilir ama radikal değişiklikler yapmak için yine işten anlayan birinin o kısımlara kod eklemesi gerekebilir.

İyi günler.

Ndesign

Üye
Tepki
51
hem ekonomik hazır paketler, hemde teknik destek verenler var. Sedat abimin dediği gibi satın aldığınız firma ile iletişime geçiniz,
ayrıca burada dile getirdiğiniz soruların tamamına site içerisinde arama yaparak cevap bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. iyi çalışmalar...

Yukarı Alt