Yardım, Günümüzden 1000 yıl öncesi...

By_ShaDoW2

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar; günümüzden 1000 yıl öncesi konulu bi afiş tasarlamam gerekiyor... Sadece fikir almak istedim, afişte neler olsun? neyi anlatsın?... Biraz fikir verebilirseniz geri kalanı o fikirlerin üzerine yapmak istiyorum... şimdiden teşekkürler diyorum! {konuyu doğru yere yazdım mı onu da bilemiyorum ama hayırlısı artık} :allalla:

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
yardım güzel bir konu 1000 yıl önce avlanan insanlara yardım herhalde hayvanı bacağından çekip yardım etmekti diye düşünüyorum

By_ShaDoW2

Üye
Tepki
0
@Yasemin Uyar

teşekkür ederim... çok işime yaradı... :) yazının uzun olması biraz iyi oldu, hatta yazının tamamını afişe ek olarak göndermeyi düşünüyorum... :) tekrar teşekkürler... :worshippy::clap2:

fatihusa

Üye
Tepki
0
benm aklima su geldi.mesela cok sade bi fon uzerine insan figurleri yerlestirebilirsin gunumuze dogru sanki bi evrim gecirirmis gibi uzerlerinede basit simgeler yerlestirip ortak kavramlari anlatabilirsin yada buyuk ve vurgulu bi sozcuk.suan kafamda cizdim ve tasarladim acikcasi yanlis anlama ama:)ve sonuc olarakta hepsinin ortak bi yanina vurgu yapabilirsin mesela eskiden insan karnini yine doyurmak zorundaydi simdide ayni sadece yontemler farkli.umarim isine yarar saygilar

Yukarı Alt