Yardım İsterken, Yardım Etmek...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Değerli Üyelerimiz;

Forum içerisinde bir çok konu hakkında teknik bilgi bulunsada mutlaka bazı eksiklikler oluyor. Bu eksiklikleride gidermek için gerçekten büyük çabalar harcıyoruz.

Sizlerden özel mesaj, mail ve msn gibi yollardan gelen bütün sorulara ve sorunlara çözüm üretmeye çalışıyor, bilgimiz ve tecrübelerimiz kadar yardımcı olmaya gayret ediyoruz.

Fakat sormak istediklerinizi uygun konu başlıkları altında konular açarak sorarsanız , Hem siz yardım almış olursunuz, hemde aynı veya benzer konularda yardıma ihtiyacı olan üyelerimizde yardım almış olurlar.

Böylece Yardım isterken, aynı zamanda yardımda etmiş olursunuz.

Saygılarımızla.
Grafikerler.org Yönetimi

Daştan Akyıldız

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Türk Mutfağından Sulu Yemeler ve içecek resimlerine ihtiyacım var nasıl istek yapabilirim yardımcı olurmusunuz bu siteye yeni üye oldum bilmiyorum

Tepki
10
Serkan bey merhaba
Birçok yerde yazıyor biliyorum , ama şimdi arayınca bir türlü bulamıyorum nasıl resim ekleme yapıyorduk? Rica etsem bir daha hatırlatırmısınız...

Nisa08

Üye
Tepki
0
merhaba, grafik konusunda hiçbir bilgim yok sizden yardım istiyorum laptop kapaklarına uygulanan resim yada logo yu kendimiz yapabilirmiyiz bana bu konuda bilgi verebilirmisiniz ....

Tepki
0
Öncelikle başarılarınızın devamını dilerim.Benim sorum.Porselen tabağa yazı amblem gibi şeylerin basılmasının en ucuz ve seri sistemi nedir?Baskının uzun ömürlü dayanıklı olması çok önemli.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@mezarcışehmuz
Porselen tabağa yazı amblem gibi şeylerin basılmasıyla bu konunun alakası nedir? mezarcışehmuz???

Yukarı Alt