(Yardım lütfen) Mock up Photoshop cs3

Tepki
1
-Arkadaşlar merhaba ben reklamcıyım kartvizit broşür promosyon gibi işlerle karşılaşıyorum müşteriye sunumu güzel yapmak için takdir edersiniz ki mock up kullanmak etkili bir yöntemdir.
ancak şöyle bir sorunla karşılaşıyorum yapıyorum arka planı falan örneğin kartvizitimi yerleştiricem yerleştirip save'liyip kontrol ediyorum perspektif olarak yerleşmiyor doğrudan düz bi şekilde yerleşiyor buda ikinci bir uğraşa neden oluyor yardım ederseniz sevinirim neyi eksik yapıyorum yada nasıl yapmalıyım,fikriniz benim için değerlidir.
Teşekkür ederim :)place 2.pngplace 2.png place 2.png place 4.png place.jpg place3.png

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.625
Emin değilim ama sanırım düzeltme yapacağınız layeri rasterize layer seçeneğiyle düzenlenebilir hale getirmeniz daha sonra sonra kaydetmeniz gerekiyor ...

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
476
Bence şöyle çözebilirsiniz.
Ana mock-up dosyasında yani bir layerda kattvizitin yüzeyi için bir kare alan seçin beyazla doldurun. Sonra layer kısmında sağ klik yaparak convert to smart object deyin, bu haliyle perspective/transform ayarlarıyla oynayarak kartvizit yüzeyine karenizi tam oturtun. Yeni bir smart objet layerimiz oldu, bu layerA çift tıklayarak yaptığınız işlemleri tekrar deneyin, sanırım sorununuz çözülür, orjinalinde hata olabilir...

Tepki
1
Kemal aynen videodaki gibi yapıyorum çok kez dikkatlice uyguladım ama düz yerleşiyor:/teşekkür ederim

Yukarı Alt