Yardımcı grafiker

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
İkitelli O.S.B.'de bulunan reklam firmamızda özel tasarımlı stand imalatı ve pleksiglas ürünler üzerine çalışmaktayız corel bilgisi olan lazer kesim, folyo kesim ve dijital baskı konularında yetiştirilmek üzere grafiker arkadaşlar aramaktayım.

seynep

Üye
Tepki
1
Merhabalar sefaköy de oturuyorum.Liseyi grafik bölümü olarak okudum ve 2 yıllık yüksek okul mezunuyum.Hafta sonları da ayrıyetten kursa gitmekteyim.Sizin için de uygunsam yanıtınızı bekliyorum.
Saygılarımla

özgürce

Üye
Tepki
0
Merhaba,

Ön Lisans mezunuyum. Grafikerlik ve Animasyon kursuna devam ediyorum. Daha önce bir matbaada staj deneyimim olmuştu kısa bir süre. Ortada derecede Corel ve Photoshop, başlangıç seviyesinde Flash ve illüstratör kullanıyorum. Bağcılarda oturuyorum İkitelliye ulaşımım oldukça kolay. Görüşme fırsatımız olursa sevinirim. ozgurduygulu_82@hotmail.com

blaudrace

Üye
Tepki
0
merhaba matbaa da bir yıllık bir tecrübem var gelen tüm işleri sonlanmdırabilirim sizin için uygunsam sizden haber bekliyorum

tel .: 0545 977 58 54

AYH2

Üye
Tepki
0
MERHABA BEN 25 YAŞINDA 3 SENELİK MATBAA TABANLI GRAFİKERİM BİLGİLERİNİZE SUNARIM İYİ GÜNLER iRT. TEL: 05355998408

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt