Yardımcı olur musunuz ?

choice

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar ben forumda yeniyim. Açıkcası yardım istemek için üye oldum. Üniversite öğrencisiyim bilgisayar programcılığı 1. sınıf 1. öğretim okuyorum.

Grafik tasarım hocamız bizden Corel Draw x3'de Bir defter kapağı tasarlamamızı istedi.

Resim bu. Henüz yeniyim corel de. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler :)

choice

Üye
Tepki
1
Evet bunun aynısını yapmamızı istedi . Ben en azından tekniğini ordaki benim bilmediğim farklı effektleri öğrenmek istiyorum. mesela o çift renkli çizgi ve resmin diğer tarafının mor olması gibi.

Emre DEMİRCİ

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
89
@choice

corel draw dersleri arasında sana fayda sağlıyacak ve istediğini öğreneceğin dersler vardır eğer corel draw dersleri arasında ararsan bulursun.

iyi forumlar.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@choice

Merhabalar , o çift çizgi pen tool ile çizilmiştir siyah olana alt kısma gölge verilmiş ve arkasındaki mor alanda pentool ile çizilip gradient verilmiştir.
Akşam ya da yarın ben size o kısmın görsel anlatımını hazırlarım ;) Fakat bu arada siz forumdaki dersleri inceleyin ;)

choice

Üye
Tepki
1
Çok teşekkür ederim :)) Forumdaki dersleri incelemeye dün akşam vaktim olmadı. Şuan okuldayım eve dönünce bakıcam.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :))

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
:) hala grip olmama rağmen yardımcı olmak için bir video hazırladım... Sesimin kötülüğünü gribime verin :) Ayrıca CorelDRAW'ı uzun süredir kullanmıyordum .. Bir yerlerde hatam olduysa affola arkadaşlar ;)

choice

Üye
Tepki
1
Öncelikle geçmiş olsun diyeyim :))

Yardımlarınız içinde çok teşekküre ederim gayet iyi bir anlatım olmuş. Tam da istediğim buydu :)
Resimdeki kalpleri yapamasamda en azından bunu yapabilicem artık :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@choice

bu isteğinize istinaden hazırladım ben konu anlatımını ..

Yukarı Alt