Yarısmaya katılacam Fikir Yönünden Yardım LAsım

Tepki
7
Bİr yarısma katılacam.Eğitimle ilgili bir web sitesi yapacam.Sİzden yardım istediğin nokta ise

bir eğitim sitesinde neler olmasını istersiniz
renkler size göre nasıl olmalıdır

Eğitim Sitesi hakkında verebileceğiniz her fikire açığım

şimdiden tşkler

melek

Üye
Tepki
0
içerik hakkında bi eğitim sitesini örnek alabilirsin, renkler ne kadar sade olursa okadar iyi olur. acık mavi tonlarını kullan bence. benim en çok sevdiğim renktir:) başarılar dilerim

Tepki
7
melek verdiğin fikir için tşkler.birkaç eğitim sitesine baktım içerik hakkında onlardan biraz yardım alcam ama renkler konusunda kararsız kaldım.diğer arkadaslarımızında fikirlerini bekliyorum

Ndesign

Üye
Tepki
51
yuko kardeşim sana şu şu renkler olsun diyemiyeceğim çünkü kendi özünden birşeyler katman gerekecek ama sana yardımcı olacak bir site uyumlu renkleri gösteriyo sağ tarafta tarih var onlarıda tıklayarak diğer renkleri görebilirsin sanırım sana karar verdirecek bir site başarılar
http://beta.dailycolorscheme.com/

U

User

Misafir
hemşer,m yuko_can ben hiç bir şeyi kopye etmeni istemiuorum. hiç bir siteyede bakma. kopyalama yani hiç bir seyi. sana söle tavsiye vereyim. eğitim sitesi oldukca sade bakınca sak diye okunabilecek gözü yormayacak hersey takır diye okunabilcek tarzda olmalı efekt mefekt kesinlikle kullanma. sade ama cok ağır dyrmasını istiyorsan. koyu kahve ve sütlü kahve yada haki koyu ve haki en acık renklerini kullanabilirsin. ama sakın kopye etme :} 1 hemşerin olarak papaz olmayalım senle :}

Tepki
7
zaten hiç bir yeri kopya etmem.sadece görünmelik içerik koyacam.dolu gözüksün diye.verdiğiniz fikirler için çok tşkler.nrl-design tşkler.mehmet abi hemşerim sende çok saol.sen tekrar tekrar yazdın bende söliyim hiç bir yeri kopya etmem merak etme.sadece fikir bakımından yardım toplıyorum.burdaki arkadasların yöneticilerin hosuna gidecek bişe yaparsam yarısmadaki juriler zaten beğenir :):)
Şİrine dediğini bi deniyim :=) zaten baya renkli renkli çalısmalar oldu.aralarından birni alıp geliştircem

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Bana göre hazırlayacağın temanın içeriği önemli renkler ona göre yapmalısın buradan sana beyaz yada siyah desem hiçbirşey değişmez, sen yapmaya başladığında kafanda herşey şekillenmeye başlar vede bunları reele geçirmeye başlarsın.

Yukarı Alt