Yaş Ortalaması Grafikerler.org

Yaş Ortalaması Grafikerler.org

• 15-19

• 19-24

• 24-35

• 35+

• Toplam katılım
    536
Tepki
100
@masserk
oh oh ne güzelmiş yaa...
banada lazımdı ... rapidden upload eder misin? :D:D:D

Tepki
5
Selam,

Bu durumda benim buraya yaşımı yazmam üyelerin kalpten gitmesine neden olur diye düşünüyorum. Yok yok yazmıycam. Laf aramızda yönetici arkadaşların bir an ters bakışlarını görünce iyice vazgeçtim diyebilirim.

İsterseniz size küçük bir ipucu verebilirim. Ben Macintosh bilgisayarın Türkiye'ye gelen ilk modellerinden birisini iş yaşamımda kullanan ilk kişilerden biriyim...

Sanırım bu ipucu size yaşım konusunda oldukça yararlı olmuştur...

Saygılar...

prof

Üye
Tepki
0
yaş 32 olmuş
baba da olmuşum
artık oğlumu büyütmeye başladık
ama oğlumla gençleşiyorum...:)
30 a düştüm bile :)

Tepki
0
1980 12eylul ıhtılalı dun gıbı hatırlıyorum sokaklarda askerlerın rap rap potın seslerı kulaklarımda hala çınlıyor yaşima gelınce o zaman 7 yaşındaydım varın sız hesaplayın

ınsan cocukken hep buyumeyı arzular buyudukçede çocukluğunu anar ve arar

sorma yaşımı bır eksık yada bır fazla olsun gönul ısterkı mutluysa 99 sa 100 olsun

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Sayın burhan yıldız;

Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

03-) Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bencede, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DÜZENLE butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

14-) Site içinde tamamı büyük harflerle metin girişi bağırmak anlamına gelmekte, tamamı Büyük, kalın yada renkli yazılar, Sitenin genel görünümünü bozmaktadır. Bu nedenle Kullanılması yasaktır.

Saygılar.

Yukarı Alt