yavuz94

yavuz94

Üye
Tepki
0
Eleştirileriniz bekliyorum :)

Değiştirildi;

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
düşünce ve metin harika
keşke uygulama biraz daha estetik olsaymış
bayıldım :D

yavuz94

Üye
Tepki
0
Sağol Burhan.

Arkadaşlar yeni çalışmamı koydum.Ona da eleştiri yaparsınız.Yani estetik kazndırarak koydum aynı konuya :D

Burh4n

Üye
Tepki
0
bence yazılarla oynama sade olarak kullan efek verme , arka plan siyah yerine daha açık olan gri rengi kullan.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Teknik açıdan evvel (Tekniğe girersek yazacaklarımız konuyu farklı yerlere yönlendirecektir, dolayısıyla girmiyorum. Jüri var zaten) espiride göze ve akla çarpan bir kurgu sıkıntısı var zaten.
Sloganın dili ile görsele yüklenmiş dili sentezleyince aklıma
-ve belki diğer birçok kişinin aklına da- direkt şu soru geliyor:
a)Nereden gelmiş ki?
b)Nereye gidecek ki?
Ben bu soruların cevabına çalışmamızdan ulaşamadım zira çalışmamız bunu tutarlı bir şekilde anlatamamış.
Öte yandan çalışmamız teokratik nitelikler gösterdiği için bu afiş Ateistler,Materyalistler,Pozitivistler vs... için hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Halbuki onlar da evrende yaşayan, yiyen, içen, gezen-tozan, ticaret yapan, sözün özü itibariyle mal ve hizmet tüketen canlılardır.
Reklam onlar için de geçerli olmalıdır ki estetik amaç zaten şudur: En çok yere ulaşabilmek.
Dolayısıyla toplumu ilgilendiren konularda düşünürken kesinlikle evrensel davranılmalı.
(Ben olsam böyle davranırdım.)
O halde hikayemizi masaya tekrar yatırıp, narkozlayıp, onu yeni yaratıcı işlemlere tabii tutmalıyız.
Başarılar.

yavuz94

Üye
Tepki
0
Sn. Hakan ; eleştirilerinizde çok haklısınız çok yararlı olucak teşekkürler :)

Burh4an ; Birdahaki çalışmamda onu da göz önünde bulundurucağım. Sağolun

Yukarı Alt