Yemek yiyen mutlu insanlar

bdream

Üye
Tepki
0
Slm arkadaslar basliktan da anladiginiz gibi , yemek yerken gülümseyen özellikle kebap yada döner yerken cekilmis olursa daha iyi olur.Böyle fotograflari bulabilirmiyim.Varmi elinizde.Simdiden tskler.

bdream

Üye
Tepki
0
Arkadaslar kimsenin yardim etmek gibi bir düsüncesi yok galiba.Bir türlü bulamadim iste aradigim seyleri.Moderatörler , Adminler nerdesiniz..Git ara bulursun dan baska cevabi olanlar nerdesiniz.!!!!

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@bdream

pardon da arkadaşım, elimizde öyle bir resim olsa koyucaz,lütfen bir daha bu şekilde çıkışmalarda bulunmayınız...!

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
@bdream

Sanırım siz bizden birşeyleri yoktan var etmemizi istiyorsunuz. Elindeki En ufak bilgiyi bile sizlerle paylaşmaktan çekinmeyen bir ekip var karşınızda. Sebebsiz Sitem ederek mesaj yazmaya devam ederseniz kimsenin size yardım edeceğini sanmıyorum. Bundan sonraki mesajlarnızda üslübünüza dikkat ediniz!

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@psiq0lan@

resimleri isteyen arkadaşımız,net bişeyler istemiş sanırım,yani google'dan bulma resimler değil:)

psiq0lan@

Üye
Tepki
0
foto cekmek en buyuk zevklerimdendir anck hiçbi zaman aaa yemek yiyolar mutlular çekeyim demedim. :=) Kolay kolay kimse ailevi bi resim deilse cekmekde istemeyecektir. Ailevi resmide kolay kolay kimse paylaşmayacaktır. bence sahsi gorusum ki net Fotoğraflar için makineye ele alıp bi kaç lokanta dolaşmak mantıklı olabilir.

Türkçem bozuk kusura bakmayın bazen kayıklar oluyor :=(

Yukarı Alt