Yeni Arayüz Çalışmam Oto" Yedek Parça Servisi"

Tepki
0
Çok güzel bir çalışma. ama bazı eksiklikleri var. sanırım web tasarım ile yeni ilgilenmeye başlamışsınız. sitenin içerik olarak eksiği var ama renk uyumu ve tasarım olarak güzel. tebrik ederim. arayüz tasarımı yaparken o konuda olan web sitelerini gezmek arayüzün hazırlanmasında çok yararlı olacaktır.

Tepki
4
@sevecen2006

yaklaşım 5 senedir web tasarım işi ile uğraşıyorum eksiklerim hakkında bilgi verir misiniz?

oguzhan42

Üye
Tepki
3
@sevecen2006

Kurumsal bir site fazlasına gerek yok zaten yeterince içeriği var diye düşünüyorum.Bence güzel bir tasarım gerek grafiği gerekse içeriği ile.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
Web tasarım dan pek anlamam Fakat resimleri ve logoları çıkarınca geriye kalan sıradan bir site. Sıradan kelimesini kötü anlamda söylemiyorum. Bir websitesi yani... Standart.
Ama çok güzel denebilmesi için bir site bence görseller olmadan da göze hitap etmeli. Burada siteyi "Çok güzel" gibi gösteren bence sadece lüks arabalar ve parlak logolar.
Eğer bir site yalın bir şablon halinde bile güzel duruyorsa, gerçekten "çok güzel" bir sitedir.
Dediğim gibi web tasarımdan anlamam. Sadece bir ressam ve tasarımcı olarak görsel açıdan fikirlerimi sundum.

Yukarı Alt