Yeni bölümümüz...

ByDvT

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar yeni bölümümüz hepimize hayırlı olsun

Bı bölümde web sitelerinde wp kullanan arakdaşların sorularına çözüm sunmaya çalışacaz....

Wp yi tanıyın... wbe sitesindne alıntı...

"
WordPress, dünyanın en yaygın içerik yönetim sistemlerinden (CMS) biridir. Yaygın olarak kullanılmasının temelinde açık kaynak kodlu yapısı, kolay kurulumu ve kullanıcılar tarafından üretilen tema ve eklenti desteği bulunmaktadır.
WordPress'i kurmak, genişletmek ya da kullanmak için yazılım uzmanı olmanız gerekmez. Sadece bir kaç tık ile kurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa forumlar'da size yardım edecek onlarca kişi bulabilirsiniz. "

WP kullanıyorsanız gerçekten şanslısınız :)

Hadi ahyırlı olsun bölümümüz :)

Fulyam

Üye
Tepki
16
Merhaba ..
Yanlış algılanmasın ama içerik çok zayıf... ben bu içerikle bilgim yoksa hiçbişi anlamam.ki zaten ne işe yaradığı dışında bir bilgim de yok ...

Yeni bir konu bölüm açıldığında benim kanaatim o bölüm hakkında iyi bir araştırma yapılıp sonra bu bilgileri kullanıcılara aktarman daha doğru olmaz mıydı.. Ben başka bir siteye yönlendirilmek yeriye burda açıklayıcı bilgileri görmek isterim..

bu bilgiler beni tatmin etmedi... biraz daha detaya girebilir misin. ? anlayacağımız düzeyde ...

çok çok teşekkürler...

ByDvT

Üye
Tepki
2
@Fulyam

Ben ve Abdullah Şahin hocamz yoğunluktan doyalı o kadar ilgilenemiyoz bu hafta ama haftaya geniş bir içerik olcak inşALLAH

Yukarı Alt