yeni çalışmam

Tepki
1
Arkadaşlar birşeyi hatırlatmak istiyorum.Benim yaptıgım calışmaların hepsi hayal ürünü.Yani hazırladıgım logolarda geçen isimler gerçekte yok.Buda ikinci çalışmam.Umarım beğenirsiz.Yorumlarınız benim için çok önemli.Şimdiden teşekkürler.

Saygılar.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Güzel bir çalışma olmuş buda,elinize sağlık
Fakat arkaplandaki "Demo" yazısı nedir? Bazı yerleride silinmiş, merak ettim doğrusu:)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
hazır logo yapma programı mı kullandınız bende merak ettim :)

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Uğur böceğine kullandığınız böcek salyangoz :) Bu olmamış tabiki.. Demo yazısını bende merak ettim.

Tepki
1
ewet hazır logo programı kullanıyorum.Program ücretli,ama ben demosunu kullanıyorum.Arkadaslar dediğim gibi ben cok yenıyım bunlar ılk calısmalarım.Ama sizlerin coğu profesyonel olarak calısıyor.Calısmalarımı paylasmamın sebebıde sızlerden bırseyler ögrenip ona gore her defasında dahada guzel calısmalar hazırlamak.Yardımcı olursanız cok sevınırım.Hatalarımı soylersenız bende bır sonrakıne daha ıyı calısmalar hazırlarım.

Saygılar.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@Pelin Metin

Hazır logo programları kullanmanızı tavsiye etmem. Size vektörel tabanlı herhangi bir programı öğrenmenizi tavsiye ederim. Bu şekilde hem gerçekten emek vermiş olursunuz. Hemde tam olarak istediğiniz logoyu elde edebilirsiniz.

Yukarıdaki logonuz bana göre başarısız olmuş. Fakat yeni olmanızı göz önünde bulundurursak çokta kötü sayılmaz. Daha çok çalışmanız gerekiyor.

Başarılar dilerim..

Saygılar.

Yukarı Alt