Yeni Kurumsal Kimlik Sunum Şablonu Çalışmam

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@Adem GÖRDÜK

Yoğunluktan dolayı proje biraz gecikti. En kısa zamanda anlatımı gerçekleştireceğim.

@Hakan Dağdeviren

Evet Hakan Bey, yazmıştım. Dediğim gibi biraz yoğunluk var, projemiz askıda. Kısa bir süre içerisinde hayata geçireceğim. Görüldüğü kadar kısa bir işlem değil saatlerce çalışmanın ardından bu proje ortaya çıkıyor. Kısa bir süreci olmuş olsaydı hemen anlatıp herkese faydalı olmak isterdim fakat biraz uzun bir proje. Kısa bir süre içerisinde sizlerle paylaşacağım.

İyi Çalışmalar...

Ndesign

Üye
Tepki
51
Güzel bir çalışma olmuş, c4d ile başarılı bir sunum gerçekleştirmişsin yanlız çok fazla obje var sanki csler mesela biraz daha sadeleştirirsen, ve yerdeki yansımaları azaltsan daha mı iyi durur acaba :) iyi çalışmalar...

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
@aliarcom

Az kaldı :) Teşekkür ederim..

@N.FARUKOĞLU

Düzenledim yeni çalışmayı ekleyeceğim :) Teşekkür ederim..

@grafik-tasarımcı

Teşekkür ederim..

@Murat Güler

Teşekkür ederim Abicim..

ayilmaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
2
Merhaba;

ben hasan beye yardımcı olmak amacıyla bazı sorularla giriş yapıyım isterseniz :)

Öncelikle istediğimiz şekilde modellemelerimizi yapıyoruz örneğin bardağımızı modelledikten sonra en al kısımdaki boşluğa çift tıklayıp yeni metaryel açıp metaryele çift tıklayıp texture diyip ordan load image ve bardak için yapmış olduğumuz çalışmamızı seçiiyoruz ve alt kısımda beliren yuvarlak metaryali sürükle bırak yöntemiyle sağ üst alandaki bardak çalışmamıza sürükle bırak yapıyoruz. sonrasında aydınlatma işlemimizi yapıyruz bu keyfi bi durum detayları kişiye kalmış sonrasında render işlemi var onuda hasan bey anlatsın artık benim anladığım kadarıyla olayın özet mantığı bu içimden bi ses kesin saçmalıyosun desede yazmadan yapamadım :D

Herkese İyi Forumlar...

MERCAN11

Üye
Tepki
4
arkadaşım ellerine sağlık çok güzel olmuş Cinema 4d çok mükkemmel bir program tasarımcılara tavsiye ederim çok uzun zamandır kullnıyorum 3d animasyon yapımında olsun 3d tasarımlar ve logo haırlamada olsun çok iyi bir program

Yukarı Alt