Yeni şubemize grafiker & yardımcı alınacaktır

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
yeni şubemize acilen grafiker & yardımcısı alınacaktır. (avrupa yakası)

çakır

Üye
Tepki
0
grafiker kursundan yeni mezun oldum kendimi geliştirebileceğim işi tamanlamıyla öğrenebileceğim bir işyeri arıyom no:maaş ne verirseniz kabuldur bana lazpiskopat_61hotmail.com veye 05365096081 ulaşabilirsiniz

mustafa17

Üye
Tepki
0
Bilge Adamın Web&Grafik Tasarımcılığı bölümünden çok severek girdiğim bu sektörün programsal ve teorik temelini almamla beraber bu sektörde kendimi stajyer olarak geliştirebileceğim iş yerleri ve çalışma arkadaşları arıyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim ,kendimi geliştirmek istiyorum. “Kendimi Tasarım Sektöründe iyi bir yer edinmek istiyorum ve kendime Güveniyorum. Mail: musti17_86@hotmail.com Cep: 0536 816 30 76 K.Çekmecede oturuyorum ilginize teşekkür ederim

Kullanabildiğim Programlar: Photoshop,İllustrator,İndesign, ,Flash, Dreamweaver Fireworks

aheso

Üye
Tepki
0
grafik tasarım kursunu yeni bitirdim kendimi gleiştirmek için bi yer arıyorum irtibata gecebilirmiyiz

baharcicek

Üye
Tepki
0
avrupa yakasında ikamet etmekteyim. beykent üniversitesi meslek yüksek okulu grafik bölümü mezunuyum. yeni mezun olduğumdan iş tecrübem yok. kendimi geliştirebileceğim bir iş yerinde çalışmak istiyorum. baharcandemir@windowslive.com

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt