Yeşim Taşı Sonuçları

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Merhaba.
Öncelikle bütün iştirakçilere teşekkür ederiz,

1. 2. ve 3. arkadaşları tebrik eder yeni yarışmalarda da iştiraklerini bekleriz.
YeşimTaşı Firmasına ve Katılımcılarına bu yarışma için teşekkürlerimizi bildiririz.

Jüri üyeliğini; Özkan Atik ve Yeşim Taşı firma yetkilileri yaptı.

1. Seçilen çalışma Mert Aydın'ın 1. çalışması oldu. Çalışmayı görmek için TIKLAYIN.
2. Seçilen çalışma Fairytale'nin 1. çalışması oldu. Çalışmayı görmek için TIKLAYIN
3. Seçilen çalışma Erkan Nehir'in 2. çalışması oldu. Çalışmayı görmek için TIKLAYIN

Böylece Sıralama
1: Mert Aydın
2: Fairytale
3: Erkan Nehir
şeklinde olmuştur.

1. Olan Mert Aydın yarışma sonucunda Yeşim Taşı logosuyla 700TL ödül sahibi olmuştur.

Ben tekrar Yeşim Taşı Firmasına sayın Ömer Yıldız'a ve bütün arkadaşlara teşekkürlerimi sunar 1.2.3. arkadaşları tebrik eder yeni yarışmalarda da katılımlarını beklerim.

Fairytale

Üye
Tepki
3
Yarışmaya katılan ve derece alan arkadaşlarımı tebrik ediyorum :) güzel bir yarışmaydı.
Yeşim Taşı firmasına,Sayın Ömer YILDIZ'a ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Firma için hayırlı olmasını dilerim. Mert AYDIN'ı ayrıca diğer dereceye giren arkadaşları tebrik ederim.
Yarışmaya katılan tüm üyelerimize de forum adına teşekkür ederim.

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Yarışma katılan herkezi tebrik ederim... :) çok güzel bir yarışma oldu.

Dereceye giren arkadaşlarımızıda ayrıca tebrik eder başarılarının devamını dilerim...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Dereceye giren ve tüm katılımcı arkadaşları tebrik ederim. Emeklerinize sağlık arkadaşlar...

Tepki
2
yarısmaya katılan butun arkadasları tebrik ediyorum güzel bi yarışma oldu yorumlarınız içinde teşekkür ederim

yakan

Üye
Tepki
0
Tebrik ederim kazanan ve dereceye giren arkadaşları. Bir başka yarışmada görüşmek üzere :)

si-bel

Üye
Tepki
0
dereceye giren tüm arkadaşları tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorumm :)

:s8:

:grafikerler:

:turkiye:

Yukarı Alt