Yetenekli arkadaşlara ihtiyacım var dergi kapağı için!!!!!

MuhammetS

Üye
Tepki
0
İlgilenenlere çok teşekkür ediyorum şimdiden. İngilizce proje ödevi gereği dergi yapmam lazım sayfaların içeriklerini falan elimle yazdım hoca anlıyor copy paste den . O kadar uğraştım güzel bir kapağın da olması gerekiyor :p. Bana hem Ronaldonun resmi hem metallica hemde yellow card müzik gruplarının aynı sayfada olduğu güzel bir şekil ayarlayabilcek varmı:confused:

ebru_rst

Üye
Tepki
1
Bence ayarlayabilecek birisini istemekten ziyade , yol gösterecek , fikir söyleyebilecek birisi varmı diye sorarsanız sizin için daha faydalı olabilir. Çünkü insanların (özellikle tasarımcıların) zamanları altın niteliğinde. Fikirler alarak güzel tasarımlar çıkarabilirsiniz. ;)
Kolay gelsin.

MuhammetS

Üye
Tepki
0
5 saat gibi az bir sürem kaldı ve derginin biraz eksiği var ve ben daha hangi programla dergi hazırlıyacam onu bile bilmiyorum kendim yapmaya çalışırsam yetiştiremem ve buradaki profosyenel tasarımcıların işi olduğunu da biliyorum. Bana 30 dk sını ayarıbilecek varsa beraber yaparız ama acemi bile değilim siteye yeni üye oldum zaten

MuhammetS

Üye
Tepki
0
isim falan olmuyacak zaten bunu dergi kapağı haline dönüşmesini istiyorum program bilmediğim için painten yaptım bu benim son çarem yardım eden olmazsa bunu yapıcam kapak diye :( Da resimi buraya nasıl koyucam

Yukarı Alt