Yetiştirilmek üzere ajansımıza stajyer grafiker aranıyor.

Durum
Konu kapatılmıştır.

prof_cadi

Üye
Tepki
0
Merhaba Web Tasarım ve Programlama Bölümü Lise 3 öğrencisiyim. Bu yıl Tasarım programları görücez. Ama ben kendimi geliştirme çabasında olduğumdan Phoshop biliyorum az da olsa. İletişim bilgilerinizi alabilirmiyim ?

mustafa17

Üye
Tepki
0
Mustafa GÜLCAN
K.Çekmece - İSTANBUL
Gsm : (536) 816 30 76
E-mail : musti17_86@hotmail.com
Doğum Yerim : Bakırköy
Doğum Tarihim : 26/02/1986
Askerlik Durumum: 2006–2007 (Yapıldı)
Eğitim Bilgilerim: Dr. Oktay Duran Matbaa Meslek Lisesi Menzunuyum
Çalışmak istediğim alanlar:
· Web Tasarım
· Grafik Tasarım

Kurs Eğitimim:
· Bilge Adam öğretim kurumları / Başlama Tarihi: 13.01.2009 ( 400 Saat )
Bitiş Tarihi : 23.07.2009
Grafik ve Web Tasarım
· BilgeAdam Öğrenci Projelerim
· Clup Med – web sitesi ( flash, html, Css, Dreamweaver, )
· Kurumsal Kimlik Çalışması ( Logo, Kartvizit, Afiş, Dergi Kapağı, )
Öğrendiğim Eğitimlerim
· Web Site Çalışması;
· Flash ile Animasyon Çalışmaları
· Flash’ta Banner animasyon Tanıtım hazırlamasını
Yeterli seviyede Grafik/Web Tasarım Css ve Html/javascript derleme yapabilirim.
· Fireworks’ta web arayüz çalışması.
· Dreamweaver ;FireWorks; Flash programlarını Yeterli seviyede biliyorum.
· Flash’ta Banner Çalışması.
Program Bilgilerim:
. Photoshop , İllustrator , ınDesing
. Dreamweaver , Flash , Html , Fireworks , Css ,xhtml
Kariyer hedefim: Çizgim; kararlılık, yaptığım işten emin olmak. Stajyer olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim, hedeflerim var. O doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim diyerek kendimi kanıtlamak. inandığım bir gerçektir ki; “başarı ve gelecek bilgi ile değil, bilgiye sahip olan beyni yönetebilmekle edinilir. “ Ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Çalışmak istediğim alanlar:Stajyer olarak başlamak istiyorum.Tasarım Sektöründe Ajans, Reklam Tasarım Sektörün de kendimi geliştirmek istiyorum.

callipso

Üye
Tepki
0
merhaba grafik tasarım 3. sınıf öğrencisiyim photoshop , freehand programlarını kullanabiliyorum kendimi geliştirmek üzere staj imkanınızdan yararlanmak istiyorum iletişim bilgilerinizi öğrenebilirmiyim

enes

Üye
Tepki
0
Merhabalar,ın desıgn,ıllustrator,photoshop ve freehand'i ileri derecede biliyorum,3d max eğitimi aldım fakat orta dereceli bir bilgim var,macintosh kullanıyorum.

şuanda istanbul üniversitesi pazarlama ve reklam bölümünde okuyorum,
aynı zamanda 2.üniversite olarak açıktan marka iletişimi üzerine eğitimimi sürdürüyorum,

fakat sadece daha önce 1 yerde çalıştım.bu eksikliğimi gidermek için ve kendimi geliştirmek için part tıme staj yerı arıyorum.
Daha önce katıldığım projeler;

ıaa uluslararası reklam federasyonun ülkemiz çapında bütün üniversiteler arası yaptığı reklam yarışması.

Ilginize teşekkür ederim

enes

Üye
Tepki
0
Merhabalar,Adobe Illustrator,In design,Photoshop ve Macromedia Freehand'i ileri derecede kullanıyorum macintosh kullanıyorum
Şuanda İstanbul üniversitesi Pazarlama ve Reklam bölümünde okuyorum
Aynı zamanda 2.üniversite olarak acıktan Marka iletişimi üzerine eğitimimi sürdürüyorum
Daha önce 1 yerde çalıştım ve bu eksikliğimi gidermek ve kendimi geliştirmek için part time staj yeri aramaktayım
Katıldığım projeler;
IAA ULUSLARARASI REKLAM FEDERASYONU'nun ülkemiz çapında üniversiteler arası yapmış olduğu reklam yarışması

Bilgeadam ve Bilim Sanat Felsefi Akademisi mezunuyum

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

enes

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar cv nizi açık bi şekilde yayınlamanızda sakıncalar doğabilir

gr.haluk

Üye
Tepki
0
ii akşamlar 22 yaşındayım askerliği yaptım. photoshop,corel,freehand,ındesign programlarını biliyorum.. yaptığım işlerimde war. fazla iş deneyimim olmadığı için stajyer olarak başwuruyoırum istenilen şeyi myapıyorum.. değerlendirirseniz sewinirim.. (gr.halluk@mynet.com)

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt