yetiştirilmek üzere grafik veya web tasarımı ile ilgili bir iş arıyorum. yeni mezunum

Tepki
0
Merhabalar,
Karabük üniversitesi bilgisayar programcılığı bölümünden yeni mezun oldum.
Beni yetiştirilebilecek, kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum.
karabükte otuyorum fakat iş için her yere gidebilirim. Yer sınırlaması yok. grafik ve webtasarım üzerine çalışmak istiyorum.
HTML , photoshop ve Dreamweaver vb. program bilgim orta derecede.
irtibat kurmak isteyenler özel mesaj atabilirler.

Tepki
0
Mersin Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama mezunuyum İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim Desenatörlük - Grafikerlik üzerine Photoshop ve Corelde çalışıyorum yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Saygılar... eminsoker_21@hotmail.com

ilkint

Üye
Tepki
0
Merhaba.Zonguldak merkez ve Devrek İlçesinde hizmet veren Fotoğraf Stüdyosu ve reklam ajansım var.Sizin profilinizde "Adobe PS-INDESIGN-ILLUSTRATOR-QUARK" (Herhangi biri ya da birileri) bilen bir çalışan arıyorum.İkametinizi değiştirmeyi uygun bulursanız iş konusunda görüşelim.
Kolaylıklar diliyorum.
İlkin TAŞÇI-İLKİN MEDYA VE FOTOĞRAFÇILIK
0532 586 07 07 -ilkin@ilkinmedya.com

shop

Üye
Tepki
0
Grafik tasarım - yetiştirilmek üzere iş arıyorumm Bigisayar Tekn Prog mezunuyum azda olsa pragramlara hakimiyetim var ama tabikide yeterli değil grafiker olmak istiyorum ve bualanda kendimi geliştirmek istiyorum istanbul da ikamet etmekteyim beykoz 1.levent mecidiyeköy üsküdar ulaşım bakımından bana yakın dır yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Yukarı Alt