Yetiştirilmek üzere İş arıyorum

HEKTOR

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Eğitim sektöründe 5 yıllık çalışmışlığım bulunmakta ve hala devam ediyorum.ancak geçen yıllar bana eğitim sektöründe bir şey katmadı.Yeni bir sektöre geçiş yapmam gerektiğini düşündüm ve araştırmya başladım.Açıkçası yaratıcı bir yönüm ve iş disiplinim + takım çalışmasına olan uyumum ve bilgisayarda olan kişisel becerimden ötürü grafikerlik mesleğini tercih ettim ve bir kursa kayıt oldum.Derslere yeni başladım ve her derse heycan ile şevk ile katılım gösteriyorum.Derslere başlayalı 1 hafta olmasına rağmen ben gece gündüz evde tekrarlar yapıyorum.Şu an çalıştığım iş yerinden açıkcası memnun değilim.kendime katabildiğim geliştirmek adına hiç bir şey yok.Sizden ricam eğerki bu yazdıklarıma güvenen,yetiştirmek ve elinde uzun yıllar çalışma imkanı verebilcek bir eleman arıyorsanız bu ben olabilirim.
yapı ressamlığı bölümü mezunu ve aöf çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri okuyorum.
şu an kursta photoshop cs5 görüyoruz ve corel draw,freehand,illustratör,indesign programlarını göreceğiz.daha erken diyebilirsiniz.bunu tahmin edebiliyorum.yinede ilginize teşekkür ederim

İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum

HEKTOR

Üye
Tepki
0
ilginize teşekkürler akın bey mesajla bilgiler tarafınıza iletilmiştir.

Yukarı Alt