Yetiştirilmek üzere stajer grafiker bayan eleman...Anadolu yakası tercihimdir....

artanmore

Üye
Tepki
0
Yetiştirilmek üzere stajer grafiker bayan eleman arayan ciddi firmalar,ajanslar v.s....Anadolu yakası tercihimdir....Sadece kurs bilgim var....(freehand,photoshop,corel,quark)....kendimi geliştirmek bu mesleği severek yapmak tüm zorluklarına rağmen yapmak istiyorum....Maaş önemli değil....mail adreslerinizi yada numaralarınızı yazarsanız sevinirim...İlgilerinizlee....

artanmore

Üye
Tepki
0
ilan günceldir... yol problemi çekmeyeceğim...bazı şartlar kısıtlı olsada mağdur edilemeyeceğim bir yer istiyorum...

kargamedya

Üye
Tepki
0
Merhaba,
Kişiye özel kitap yayıncılığı alanında faaliyet gösteren Karga Medya Yayın Yazılım bünyesinde birlikte çalışacağımız photoshop, illustrator, corel draw vb. programları bilen grafiker arıyoruz.
Yapılacak işle ilgili fikir edinmek için www.kargamedya.com web sitesini inceleyebilirsiniz.
CV, çalışma örnekleri ve görüşme randevusu almak için kargamedya@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.
Teşekkürler.

artanmore

Üye
Tepki
0
Sayın Karga Medya; ilanım günceldir mail adresinize cvmi gönderdim...ilgilerinize...

ceka

Üye
Tepki
0
Tuzla urhanlı matbamıza grafıker arıyoruz.ıst.neresınde oturuyosunuz.

Yukarı Alt