Yine bir Kartvizit Çalışmam (yorum için)

cengaver71

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum, kendimi geliştirmem için buna ihtiyacım var.

duygujum

Üye
Tepki
2
Kullandığın imaj güzel. Logosu vector değilmiydi sen mi çizmedin??? Tel ve Fax hizalı olmamış. Font seçimini beğenmedim. Üzerinde de biraz daha çalış bence;)

melek

Üye
Tepki
0
font kötü durmuş fontun etrafındaki efektlerde hoş değil. farklı bi font secseydin daha güzel olurdu,

Tepki
6
abi göremiyom rgb olarak kaydetmedin galiba corelde yaptısan tasarımı rgb olraka kaydettinmi çıkıyo ben göremedim

cengaver71

Üye
Tepki
1
ismail jpeg olarak exportladım adamım, bayan arkadaşlar görmüş yorum bile yapmışlar.
Duygu sen beğenmezsin diye şekilli bir font kullandım ama ... :(
yaw ben bu font seçimimi nasıl düzelteceğim, benmi zevksizim neyim amlamadım gitti.
Halbuki o kadarda hoşuma gitmişti font.
Neyse bacılar sağulun yorumlar iin devamını bekliyom.....

Tepki
7
Fontu değitirmelisin.Fonttaki efektte pek iyi durmamıs.yazıyı niraz daha asağı almalısın.sol taraf tam beyaz olmasa sağ tarafa göre arkaplanı biraza efektli olsa bence daha iyi olur.

U

User

Misafir
çalışmayı ben oldukça begendim. tek gördüğüm hata ise aslında hata denmez. & çelik kontrüksiyon yazısı kuşak içine almışsın güzel durmuş yanlız font karakteri orda iyi olmamış onun haricinde çok begendim. eline sağlık.

cengaver71

Üye
Tepki
1
Mehmet abi ve ismail, beğendiğinize çok sevindim,
Yoksa az kalsın depresyona girebilirdim,
Neyse bu moralle, bayaa bi kartvizit yaparım ben.

Yukarı Alt