Yine yeni bir broşür çalışması

kacax

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar dün gece ilk yaptığım broşürü sizlere göstermiş eksiklerimi göstermiştiniz.

O broşür kılıklı şey burda : https://www.grafikerler.org/deneme-calismalar/22794-ilk-brosur-tasarimi.html :D

bu gece yeni bir broşür (ikinci broşürümü) yapmaya çalıştım onlarda :

Bu dış kapak : (Ne demek istediğimi en alttakinden anlayacaksınız.)

BU da iç kısmı :

Buda yapmaya çalıştığım broşürdü ama sonucunda yukarda gösterdiğim broşürü yapabildim.

Arkadaşlar yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
hoş olmuş yazıları biraz daha ince kibar bir karakterde yazsan daha şık görünür

a_s_i_2727

Üye
Tepki
0
sade ve şık olmuş ama yazılar diger arkadaşın dedigi gibi küçük olsaydı birde biraz kurdaleye uyması için kıvrak olsaydı daha güzel olabilirdi emegine sağlık

kacax

Üye
Tepki
0
çok teşekkürler arkadşlar yazı fontlarınıda daha ince yapacağım. Kolay gelsin iyi çalışmalar. Tekrar teşekkürler

deepbla

Üye
Tepki
0
Fontlarda biraz sorun var logo ile asnet tasarım yazısı alakasız gibi sanki "ASNET TANITIM" yazısını da küçük harflerle ve logodaki fontu kullansan daha şık olur derim,küçük yazılarda sana tavsiye edebileceğim fon (Kabel Bk BT)' dir..Elinde yoksa gönderebilirim...

kacax

Üye
Tepki
0
ewet o font elimde yok tavsiyen için teşekkürler onuda uygulayacağım birazdan fontu gönderebilirmisin?

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Tasarım işinde bir başka firmaya yapılan iş , diğer bir firmaya kesinlikle uymaz
o yüzden her beğendiniz çalışmayı uygulamaya kalkmayın elinize sağlık ama o logo
bu çalışmaya gitmemiş orjinal çalışmada dikkat ederseniz logo yok

kacax

Üye
Tepki
0
@Sedat Gül

evet logo yok ama boş kalmasın diye yapmıştım aslında ilk başlarda benide rahatsız etmişti ama bu çalışmalar kendimi geliştirmek için olduğundan dolayı sadece deneme ypıyorum. hatalarımı gösterdiğiniz için teşekkürler. :)

Yukarı Alt