Yoğun Katılım Bekliyorum..

Tepki
0
Hayat bize hepimizin de bilmdiği gibi çoğu zaman adil davranmıyorr..
O yüzden basen yaptıklarımız bazen de yapamadıklarımız vicdanımızı durmadan didikler.. :(

Yok olduğunu iddia edenler mutlaka olacaktır. Ama ben kesinlikle inanmıyorum olmadığına...

Yaptığınızdan ya da yapamadığınızdan , söylediğinizden yada söylemeye vaktiniz olmamasından dolayı vicdanınızı rahatsız edece KEŞKE lere GEBe bırakanları konUŞALIM..

mESELA bEN bURSA'DAN AYRILDIĞIM İÇİN ÇOK PİŞMANIM :)

vE İNSANLARA HAYIR DEMEYİ ÇOK YANLIŞ BİR ZAMANDA ÖĞRENDİĞİM İÇİN :)

evet BEKLİYORUM..
sIRADAKİ SANA DİYORUM
sEN NEDEN PİŞXMANSIN YADA DEĞİLSİN :)

Tepki
6
hayat,
hayatı her zaman ne olursa olsun yaşadım önüme ne geldiyse pes etmedim çabaladım uğraştım kazandım kaybettim üzüldüm vs. yaşadım hep yaşadım ve her zaman dedim keşke bu hayatım farklı bir şekilde olsaydı... ;)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Aslında herkesin kullandığını düşündüğüm "Keşke" kelimesini her insan gibi bende defalarca kullanmışımdır, hemde her konuda.. Eğer en son yaşadığım keşkeyi söylersem ki dediğim gibi çok keşke yaşadım hangi birisini sayayım; en son yaşadığım "keşke, Samsung markalı bir telefon almasaydım" ' dı:)

Tepki
1
Keşke demek bana sacmalık gibi gelioor yapıyoruz yapacagımızı sonrasında keşke demek bi cins geliyor bana ama demiyorum degil dedigim zamanlarda oldu en cok keske dedigim ise ufakken baglama kursuna gitmedigimdir..:(

yakamoz

Üye
Tepki
0
keşke demenin hiçbir manası yok bence.aslanlar gibi arkasında durmak lazım hem doğrularımızın hem de yanlışlarımızın...dürüst olmak böyle bişey...

ewhyder

Üye
Tepki
0
pişman olmamak için çok uğraştım ama yine de pişmanlıklarım oldu.sonra dediğin gibi yaptıklarıma ve yapmadıklarıma, olduğum kişiye baktım olmak istediğime ne kadar yakınım bilmiyorum ama yaptıklarım ve yapmadıklarım beni olduğum kişi yaptı hayallerimi şekillendirdi... o yüzden pişmanım demek gelmiyor içimden çünkü onlar olmasa başka biri olurdum heralde. pişmanlık duyanlar geriye dönüp yanlışları düzeltmek isterler ne kadar mümkün olmasa da ama ben istemiyorum pişmanlıklar da ben'im, mutluluklar da :)

Batuhi

Üye
Tepki
0
Keske hayatıma ctrl+z yapabılseydım demeyeceğım burada. Yaptığım ya da yapmadığım herseyde bır hayır warmıs ve olacakta. :)

sebograph

Üye
Tepki
9
ben hayatımdaki her şeyin bi anlamı olduğunu düşünüyorum sırf çevremdeki arkadaşlarım yakıştırıyo diye biriyle çıktım ve sonuç olarak iki yıl sora onun isteği üzerine ayrıldık ve hayatım tamamen değişti keşke olmasydı dedim tabi ama bu gün bu mesleği icra ediyorsam sebebide odur şimdi iyiki yapmışımmı demeliyim acaba :D

rojda

Üye
Tepki
1
Keşkeler... Pişmanlıkları içinde barındıran, zaman zaman canımızı yakan keşkeler. Olmasını hiç istemediğimiz, ama hayatımızda hep olmasına izin verdiğimiz keşkeler...
Hepinize, içinde keşkesi az, pişmanlıkları olmayan günler dilerim...

Yukarı Alt