Yorum yazarsanız sevinirim :D

hck-murat

Üye
Tepki
0
Öncelikle Merhaba arkadaşlar ben siteye yeni katıldım ve çalışmalarınız ve yorumlarınız çok hoşuma gitti. Özellikle yorumlar okudugum kadarıyla tarafsız ve tasarımcının hatalarını görmesi açısından çok güzel yorumlar yapılmış.Benimde birkaç çalışmam var onlarıda sizlere göstermek yorumlarınızı almak istedim.Yorum yazarsanız sevinirim. Saygılarımla.

Tepki
100
öncelikle bir çalışmanın amacı ve maksadı önemlidir.
burada bir maksat bulamasamda tamamen serbest bir çalışma olarak göze batıyor.
her ne kadar serbest bir çalışma olsada altta kullandığınız alevlerin kopyalama yöntemiyle
çoğaltılması dezavantajdır.
bunun yanısıra kullandığınız ying-yang topu çok fazla özgün olmasa gerek.
kendinize has bir şeyler tasarlamanız daha cazip olacaktır.
saygılar...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bencede gayet güzel. renkler güzel eşleşmiş. fakat ying yang topunun sağ tarafınıda bordo renginin aynısından yapsaydın daha uyumlu olacağına inanıyorum. farklı bir yazı karakteri ile de dahada iyi olabilirdi. eline sağlık.

Tepki
1
equuu yani ying yang en begendigim amblemdir :) ki dövmesini bile yaptırdım :Dben renkleri begenmedim birbirini boğmus gibi daha zıt renkler kullansaydın alevlerin eklendiğide bariz belli yinede güzel emegine sağlık

Tepki
6
photoshopun cs3 eklentisinde liquify eklentisi var filter/liquify yani.. onu kullanarak alevlere sekil verirsen daha iyi olacagi dusuncesindeyim kolay gelsin

hck-murat

Üye
Tepki
0
Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler bundan sonraki çalışmalarımı yorumlarınız dogrultusunda yapmaya çalışacagım çünkü tasarımı yapan kişi ister istemez tarafsız bakamıyor çalışmaya :D Renkler konusunda arkaplana uydurmaya çalıştım ama beyaz noktalardan fazla belli olmadıgı için dikkat çekmemiş sanırım yoksa ying yangın sag tarafındaki renk arkaplanın üst tarafındaki renk ve yazı rengi aynıydı ama efekt uygulayınca renklerin tonları biraz karışmış.Alevleri corel draw photo paintte yapmıştım ama photoshop ta animasyon yapmayı düşünüyordum onun için alevleri corel den copy yapıp almıştım ama daha sora vazgeçince animasyondan alevleri copy haliyle unutmuşum birde alevleri corel den orj. eklenmiş haliyle upload edeyim o zaman kenarlarındaki sorunlar ortadan kalkıyor.Saygılar ve Teşekkürler.

Namlu

Üye
Tepki
0
Koyu renkler kullanmışın.Birbirine zıt olan renkleri tercih etseydin daha güzel durabilirdi.Yinede güzel olmuş.Eline sağlık.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Ben malesef bu çalışmanın güzel olduğunu söyleyemeyeceğim, eğer böyle yaparsam bu şekilde çalışmaya devam edersiniz, bu benim için etik değil, Her ne kadar serbest bir çalışma olsada ben burada bir anlatım göremiyorum, Contras yok, tipografi yok... Benim size tavsiyem bol bol tasarım kitaplarına bakın, afişleri inceleyin, tipografi kitapları okuyun, İnceleyin, inceleyin, inceleyin.... söyleyebilecek başka bişi yok, geliştiğinizi göreceksiniz... Başarılar diliyorum...

Yukarı Alt