Yorumsuz... Sadece İSYAN ediyorum...

Fatih Can

Üye
Tepki
0

sabah sabah canım acıdı ve hırsımdan klavyenin kafasını gözünü patlattım. Açıkçası gözlerim dolu doluy benden istenileni yaptım güzel çirkin iyi kötü olmuş yorumundan ziyade, LÜTFEN ses"siz" olun filistin ölüyor...

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Filistinle ilgili olarak göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz.

Tepki
4
şimdi iran veya bir başka ülke israil'e bir füze atsa dünya ayağa kalkar. İşte dinimizin de karşı çıktığı dünya düzeni bu. Mazlumun yanında kimse yok. AB açıklama yapıyor bu saldırı değil israilin kendini savunması diyor.
İşte herşeyi ile kendimize örnek aldığımız ve bize barbar diyen Batının gerçek yüzü.
İslamdan başka kurtuluş yolu yok bunu anlaşılacak ama biraz geç olacak galiba

Bir hadis-i şerif var;
Gün gelecek yuhudi kaçacak yer arayacak, dağlar kayalıklar dile gelecek, gel arkamda bir yahudi saklanıyor onu cezalandır diyecek gargad ağacı hariç.
(Tam metin böyle olmayabilir ama anlam böyle)

Allah belalarını versin... Böyle dua ediyorum hergün.

Fatih Can

Üye
Tepki
0
"Onlar yeryüzünde fitne ve fesat çıkardıkları halde; biz sadece adaleti sağlayıcılarız" derler...

Tepki
0
Bu ne şimdi ya ne yani Türkiye Cumhuriyeti müslümanlığa zulummü ediyor anladım ben nasıl afiş bu.

Arkadaşlar Atatürk eğer cumhuriyeti kurmasaydı biz şu an ne halde olurduk kimse düşünmüyormu. Böyle düşünceye sahip kişilerin bulunduğu bir sitede yazışmak istemiyorum bundan sonra açıkcası.

Filistinde ölen insanlara hepimiz çok üzülüyoruz. Bütün insanlara üzülüyoruz. Ayrım yapmadan. İnsanlık budur zaten. Ama olayı bu şekilde çarpıtmanız gerçekten çok üzücü.

Fatih Can

Üye
Tepki
0
@ilkay özkan

ilkay hanım mesajı tanlış anlamış anlaşılan ulu önderimize kardeşimizin bir şey söylediği yok... Burada kasıt ortadoğunun durumu evet ortadoğu osmanlıyı özlüyor... Lütfen biraz daha dikkatli bakarak anlmaya çalışın

Tepki
31
@ilkay özkan

Osmanlıdan kasıt Türkiyenin Yıkılıp Tekrar Osmanlı İmparatorluğunu kurmak değil devlet olarak adalet ve adalet sağlayıcı dünyada düzeni sağlayabilecek osmanlı kadar güçlü ve sözü geçen bir Türkiye Cumhuriyeti Dikkat ederseniz başata Türk Bayrağı Var

Dikkatinizi çekmiştir Ortadoğuda nezaman bir karışıklık olsa ortadoğudaki müslüman halkın gözü direk olarak Türkiye'ye bakıyor yani Türkiye'yi hala Adalet ve Düzen sağlayıcı En büyük yardımcıları olarak görüyorlar bizde buna layik olmak için daha güçlü olmalıyız

anlatmak istediğim Budur.

afişim yanlış anlamalara sebeiyet verdiyse özür dilerim

Tepki
100
sevgili arkadaşlar...
konunun başka mecralara kaymaması adına çalışmaya yünelik eleştiri ve fikirlerinizi ricaediyorum. zira duygu ve hissiyatımız aynıda olsa, işin ucu hep bir yerde siyasi polemiğe yol açmaktadır.
bu konudaki hassasiyetinizi istirham ediyorum.
saygılar...

mete meral

Üye
Tepki
0
keşke naziler tekrar gelse ve bu israil oğullarını yine sırt sırta dizip mermi tasarrufu yaparak öldürse bunlar için mermi hesabı yapmak bile okadar küçük insanoğlu olduklarını anlatır
ek olarak leşlerini toprak yerine nerelere atmak gerekir siz karar verin .

çalışman çok güzel ellerine sağlık

Yukarı Alt