yoŞa Avatar-3D mekan Tasarımı

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
Avatarımı internetten bulmuştum, 100x100 ebatındaydı...Biraz modifiye ederek yeniden yaptım...​

Avatar tek layerda yapılmıştır...​

Çalışmanın bütün evreleri photoshopla yapılmıştır...
2 tane örnek model (avatarım ve mekan baz alınmıştır)​

Çalışmalarımın aşamaları...​

Yorumlarınıza....​

Mekan Tasarımı;​

Mekan ve Avatarın bütünleştirilmiş hali...​

Tepki
25
genel olarak çok güzel görünüyor ancak bazı detaylar hemen gözüme çarptı malesef örneğin pantolondaki ışık gölge oyunlarını çok ii yaparken çıplak kalan vücutta aynı titizliği göstermemişsiniz. ayrıca mekan tasarımında perspektif bozuklluklar var sol attaki trübün merdivenlerin bütünlenmesi gerekir baklava dilimi gibi kalamaz..sanıyorum pistin çevresinde kalan koyu renkli ksımda gölge olsa gerek onu biraz yumuşatırsanız dah ii olabilir... düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
0
sanki başka bir sitede de görmüştüm bunu ama güzel olmuş ufak tefek hatalar dışında

İnan Kılıç

Dijital Artist
Altın Üye
Tepki
7
@Dilek Doğrusöz

Bu çalışmayı iş aralarında yapıyordum...Ve süreç okadar uzadıki artık sıkılmaya başladım. Görüldüğü üzere kot pantolon ilk renklendirmenin olduğu zamana denk gelmiş :) Bu yüzden detaylı ışık-gölge var. Birdaha düzenlemeye cesaret edebilirsem eksikliklerini giderecem...İlginizden dolayı teşekkürler...

@Melis Zeşen

Evet başka sitelerde de yayınlamıştım , sadece 1 tanede değil, yaklaşık 4 sitede daha çalışmalarımı yayınlıyorum.İlginiz için teşekkür ederim.

Tepki
25
o zaman eksiklikler giderilince tekrar bizimle paylaşırasanız çalışmanızı sevinirim :) ii çalışmalar...

Fulyam

Üye
Tepki
16
eksiklikler vardır ama ben çok beğendim.... tebrik ederim.. güzel olmuş....

Meci*

Üye
Tepki
2
bende beğendim ama perspektif hatanın yanı sıra mekanın siyah ve gri tonlarında olup karakterin ve ağaçların renkli olması pek hoşuma gitmedi doğrusu keşke mekandada biraz daha renk çeşidi olsaydı :D ama ellerinize sağlık çok güzel :)

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Saymaya gerek görmediğim detaylar dışında ( bence önemsiz detaylar), çok beğendim,
kutlarım.

Yukarı Alt