Z Man Maskot Çizimi

Tepki
2
Merhabalar

Bugün saat 15.30 sularıydı cografya dersinde çizdim bende hiç ders dilemiyorum heee hep çiziyorum bu aralar yok ondan sıkıldım yok bundan sıkıldım :S ne oluyor yahu :)

fazla konuyu dağıtmıyım..

Bunu çizerken birşey okuyan adam çizicektim sonra yüzü yaptım saçı uçuk yapıyım dedim uzun olsun fazla abarttım sonra üstü çinli kıyafeti olsun dedim pelerin yaptım ve Z Man ortaya çıktı :)

Murat Vardar

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.051
içinizdeki tasarım kıpırtısına istinaden;
çok ama çooook çalışmalısınız...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Tabii ki derslerinize...

Coğrafya dersinde çizim yapmak yerine Coğrafya eğitimi almalısınız, zira ileride en mükemmel yerlerde çizebilmek için öncelikle Coğrafya sınav sorularını doğru yanıtlamalısınız.

Tepki
2
Derse göre konu konuya göre motivasyon

Ders: Cografya
Konu:İklim çeşitleri
Motivasyon bune beee ilk okuldada aynısı gördük

Sonrası bu....

Tepki
12
Her şeyin yeri ve zamanı ayrıdır.

Eğitim ve öğretiminizi etkileyecek farklı uğraşlar sizi dersten uzaklaştırabilir.
Çizim için farklı bir zaman ayırmalısınız.

Şu an için göreviniz derste derse odaklanmaktır.
Kaçıncı sınıftasınız bilmiyorum ama okulunuzu başarılı bir şekilde bitirip tasarım alanıyla ilgili bir yüksek öğretim size çok daha engin bir yol açacaktır.

Gençliğinizden gelen heyecan ve hevesle bu yazdıklarıma kızabilirsiniz ama tasarım için gereken temelden kendinizi yoksun bırakırsanız daima eksikliğini yaşarsınız.

Can sıkıntısı ve çizimi aynı cümle içinde kullanmanız bile o çizime olumsuz bir bakış yöneltilmesine sebep olur.
Daha özenli zamanlarda daha güzel acele etmeden kurallarına uygun özgün işler çıkarabilirsiniz.

Başarılar.

Yukarı Alt