Zeytin Dalı

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
Çalışma tamamen vektör ise bir sorun olmaması lazım.. objeyi ungroup yaptınız mı?

Tepki
1
Kusura bakmayınız bayramınzı kutllamayı unuttuk, bu vesileyle tüm site sakinleri ve müslüman aleminin Kurban Bayramını kutlar, hayra vesile olmasını Allah'tan diliyoruz.
Erkan abe çalışmanız harika olmuş, bunu vektörel olarak siteye yükleyebilir misiniz?
Bu Linkte vektörel hali yüklü http://www.dosya.tc/server23/DuuWB2/ZeytinDal_.rar.html
Yardımlarınız için teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
54
Corel draw kullaniyorsaniz vektore sag tik yapip "ungroup" secenegini tikladiktan sonra istediginiz degisikligi yapabilirsiniz.

Tepki
1
Erkan aby bilgi için teşekkür ediyorum, söylediğiniz şekilde yapmak için biraz birikim gerek, geçiş renklerini yapamıyoruz, yerlerini(menülerini) biliyorum, ama düzgün bir şey ortaya çıkmıyor, vektörel halini yükleyebilirseniz memnun olurduk(yaşta biraz geçmiş), teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
54
Yas da biraz gecmis derken? Benim size bu calismayi hazir halde yapip gondermem size iyilik degiilik kotuluk olacaktir. Ve her calismada hazir yapilmisini isteyeceksiniz. Bunun yerine kendiniz ogrenerek yapmaniz en dogrusu olacaktir. Forumun amaci da zaten ogretmek ve bilgi vermektir. Ayrica renk gecisi ypmak en kolay islemlerden birisi. Yine de ben anlamam diyorsaniz forum icerisinde corel dersleri bolumu size yardimci olacaktir. Kolay gelsin.

Yukarı Alt